Diskuse

Dopis Pavla Hurdy zastupitelům Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Co je nenávist a co je fakt?

4.2.2013 14:10 vložil Ez3kiel

Tak si tady čtu ty příspěvky. Nikomu z Vás spoluobčanů kteří se zde vyjadřuje nerozumím. Nikdo z Vás nemá dost koule na to aby jste šli a podali trestní oznámení. Jediné na co se zmůžete je blít špínu a lži jeden vedle druhého. To že vám přímo pod nosem paní starostka Hujová vymázla z obecní pokladny 20.000.000,- Kč vás nikoho vůbec nevzrušuje. To že první počin pana Stropnického byl nákup elektrokola v hodnotě 50.000,- ze zdrojů radnice (aby mohl jezdit ekodomů a nemusel s plebs tranvají) niíkoho z vás nepobouří. Je to až neuvěřitelné, zatím co leta jste nadávali na špatné hospodaření ze strany ODS ani vás nenapadne se pídit po součřasném dění a tak si v klidu Viktorka Žižkov od paní Hujové nechá odpustit 8 milionů dluhu a ještě jí 12 přihoděj aby měli na čem v zimě hrát. Vám křiklounům přímo pod nosem. A platit to samozřejmě budete vy. Je mi vás líto k čemu vám je transparentnost když vám kradou a lžou přímo před očima a vy jim tleskáte?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Co je nenávist a co je fakt?

4.2.2013 20:00 vložil Jirka Ptáček

To co píšete je bezpochyby zajímavé. Ptám se, proč o tom nehovoří aktuální opozice? Kauza3 jim prostor v rubrice určené pro názory zastupitelů opakovaně nabízela. Mimochodem, na té Viktorce je vtipné, že podobné transfery a půjčky dělala koalice minulá i stávající. A kritizovala je opozice minulá i stávající :-) Takový místní evergreen.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Co je nenávist a co je fakt?

6.2.2013 10:57 vložil Ez3kiel

Pane Ptáček ve vší úctě musí Vám být jasné proč s Vámi opozice odmítá komunikovat. :) Pokud jsem si všiml vydali článek RN. Bezodezvy. Lidem je to fuk.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Co je nenávist a co je fakt?

6.2.2013 13:52 vložil Michal

Tak mě to jasné není, jestli Vám ano, můžete nám to trochu osvětlit?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Co je nenávist a co je fakt?

6.3.2013 08:26 vložil Mojmír

Asi došla slova :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Co je nenávist a co je fakt?

6.2.2013 13:59 vložil Jirka Ptáček

Nepřijde Vám super, že opozice má svůj prostor v RN?


Reagovat  Reagovat s citací


dopis

2.1.2013 14:13 vložil Brabcová

Že zrovna pan Hurda hovoří o vyhazování pracovníků z firem "Bytového hospodářství". Taky mám toto za sebou, když byl ředitelem SKM, a.s., a dovolila jsem si mu říci svůj názor. A nikdo mi nevymluví, že moje spolupracovnice, kterou taky vyhodil, zemřela na následky stresu během necelého roku na rakovinu a zůstaly po ní dvě nezletilé děti.


Reagovat  Reagovat s citací


Moc pěkné slohové cvičení

27.12.2012 12:50 vložil žižkovský pepík

Mám pár otázek k této práci:
- kdo zvolil paní Hujovou poprvé starostkou Prahy 3?
- kdo se choval na radnici celá léta, jako by mu patřila?
- kdo se v Radničních novinách vždycky vychvaloval, až to nebylo hezké a odmítal všechny příspěvky opozice?
- kdo si na všech úřadech a v obecních firmách postupně dosadil své lidi?
- kdo si celá léta vytíral zadek s občany Prahy 3 a používal obecní peníze proti nim, nikoliv v jejich prospěch?

Nechť si každý odpoví sám,


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Moc pěkné slohové cvičení

4.1.2013 22:36 vložil Karl

... odpověď je nasnadě: paní Hujová :o))


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Moc pěkné slohové cvičení

3.2.2013 17:26 vložil Idiote karle z Olšanské 7 a z Akropolisu

Ty jsi ale vůl Kárl von Olšanská 7. Pozdravuj celou oblastní radu ODS. Mohutný pozdrav pro Capo di capi tutti- pro modrého soudruha Pavla H. Nejdříve vyučen topenářem, později jako svazák v podniku Stavocentrál- podnik ÚV SSM. Později vekslák, hovoří se mezi lidmi, kteří ho znali , že byl i v lochu. A poté, kdy se stal topičem najednou do čela Bytového podniku- vytáhl si ho starosta Bors. A následně zradí kamaráda Borse, spolu s modračkou Graciovou. Té umožňuje přivýdělky (bez řádného vzdělání!) - jako předsedkyni dozorčí rady v Investiční a rozvojové až do 27.9. 2012! Poté konečně tito příživníci a nýmandi jsou z představenstev a dozorčích rad podniků vlastněných MČ Praha 3 vykopnuti! Bodej ne! Kamarádky a kamarádi z ODS (císař, lochman, graciová, jungwirth) si jen ve firmě Investiční a rozvojová přilepšují měsíčně cca 15 táců! A co v dalších firmách? Podívejte se na jejich složení! Také Pražskou parkovací s nýmandem lochmanem. Tedy s mužem do lochu!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Moc pěkné slohové cvičení

4.2.2013 12:23 vložil Ez3kiel

Pane vy jste génijus.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Moc pěkné slohové cvičení

4.2.2013 16:56 vložil Jirka Ptáček, KAUZA3

Dobrý den, dovoluji si jen upozornit, že podobně laděné příspěvky budeme příště bez upozornění mazat. Kauza3 stojí o kultivovanou diskusi. Nadávky tu nemají co dělat. Mimochodem, píšete stále dokola to samé. Díky za pochopení. J. Ptáček


Reagovat  Reagovat s citací


Gangster promluvil: Štve a ztrácí nervy

25.12.2012 00:38 vložil kalina

Dlouhodobý pohled politické zrůdy z ODS. A s ním ti \"pracovití\", ale pro sebe! A ti největší lotři zastupují ODS na velké radnici! Nýmandi hurda a pecha! Kolik máte za tu vaší pracovitost z veřejných prostředků a odměn? To je ale sloh! Pln nenávisti, zloby politické hyeny a parazita! Už se těším, až dostane přes držku zase ten kořala ze senátu, který kandiduje za podnikatelskou, zkorumpovanou a zločineckou ODS! Už ho vystavili na sloupech v ulici Seifertově! Chudák nositel Nobelovy ceny za literaturu!


Reagovat  Reagovat s citací


Gangster promluvil: Štve a ztrácí nervy

25.12.2012 00:35 vložil kalina

Dlouhodobý pohled politické zrůdy z ODS. A s ním ti "pracovití", ale pro sebe! A ti největší lotři zastupují ODS na velké radnici! Nýmandi hurda a pecha! Kolik máte za tu vaší pracovitost z veřejných prostředků a odměn?


Reagovat  Reagovat s citací


ODS plní sliby. Jaké? Ostuda ODS-lžinoviny

21.12.2012 20:38 vložil petržíla

Jestliže ODS je symbolem korupce a zlodějny, její představitel amatérský boxer a hulvát, spor s paní starostkou je v rovině odbornosti- ona vzdělaná on stěží vyučen topenářem- ale postupně přes SSM, ODS (zradil kamaráda Borse, který bu pomohl nahoru, s praxí veksláka (tak se o něm hovoří). Tento pán s majetkem nabytým (viz Akropolis) v alternativním uměním je nyní nejen předsedou oblastní rady ODS ale i různých dozorčích rad a představenstev vlastněných velkou radnicí! A nyní přicházejí ODS lžinovinky radniční, nyní osobní dopis. Nemá strach? Když tak jim rozbije hubu!
Jak se zdá, ODS bohužel nestačí ta ostuda s lajdáckou prací archi-tetky, která "dělala " i zdravotnictví, a po ní neúspěch kandidátka na senátorku za ODS tak dobré starostky Kozyplíkové! Takže máte z ostudy kabát a tak kopete jak umíte. Byla by z vás slušná jedenáctka fotbálistů- pecha, zeman, hofmann, jungvirt, sladkovský, matušek s dirigentem hurdou a dalšími typu císař, lochman, benda martin, sotona , janíček. Vydatní členové ODS a nositelé jejich ideí. Ale bude tu brzy audit opravy Lupáčovky! A modráci těšte se!
Hezké vánoce.


Reagovat  Reagovat s citací


Hurda protestuje :-)

21.12.2012 14:37 vložil Michal

to je jasný signál, že se paní starostka vydala správným směrem, teď už jen otevřít smlouvy z SKM a Hurda skočí z okna....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hurda protestuje :-)

21.12.2012 19:49 vložil jeník

Máš pravdu Michale, hovoří se ve veřejnosti, že smlouvy na opravu Lupáčovky podepisoval Hurda!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hurda protestuje :-)

21.12.2012 19:58 vložil jeník

Máš pravdu Michale, hovoří se ve veřejnosti, že smlouvy na opravu Lupáčovky podepisoval Hurda! Tento dopis nepsal žádný politický amatér ze Stavocentrálu- podniku ÚV SSM se vzděláním vyučený topenář- ale kmotr Prahy 3 se svými právníky typu havla a celou věrchuškou oblastní rady ODS- sám za sebe jako předseda, místopředseda OR s. pecha- též předseda zastupitelů na velké radnici a další vyžírky typu sotony, zdendy lochmana, pašalíkovského zemana, sládi, bobi hof a dalších politiků z Olšanské 7.
Tak pánové, začneme vyšetřovat! Zlodějna, korupce -to je dnes místo mladý holky a chlast pana Purdy!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hurda protestuje :-)

26.12.2012 12:22 vložil miki

..je to jejich posledni snaha zamest audit pod koberec.kdo z nich z okna nevyskoci, pujde do teplaku !..uz tam na ne ceka rath..vsem normalnim zizkovakum hezky dalsi rok !


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama