Diskuse

Dopis Pavla Hurdy zastupitelům Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Co je nenávist a co je fakt?

4.2.2013 14:10 vložil Ez3kiel

Tak si tady čtu ty příspěvky. Nikomu z Vás spoluobčanů kteří se zde vyjadřuje nerozumím. Nikdo z Vás nemá dost koule na to aby jste šli a podali trestní oznámení. Jediné na co se zmůžete je blít špínu a lži jeden vedle druhého. To že vám přímo pod nosem paní starostka Hujová vymázla z obecní pokladny 20.000.000,- Kč vás nikoho vůbec nevzrušuje. To že první počin pana Stropnického byl nákup elektrokola v hodnotě 50.000,- ze zdrojů radnice (aby mohl jezdit ekodomů a nemusel s plebs tranvají) niíkoho z vás nepobouří. Je to až neuvěřitelné, zatím co leta jste nadávali na špatné hospodaření ze strany ODS ani vás nenapadne se pídit po součřasném dění a tak si v klidu Viktorka Žižkov od paní Hujové nechá odpustit 8 milionů dluhu a ještě jí 12 přihoděj aby měli na čem v zimě hrát. Vám křiklounům přímo pod nosem. A platit to samozřejmě budete vy. Je mi vás líto k čemu vám je transparentnost když vám kradou a lžou přímo před očima a vy jim tleskáte?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Co je nenávist a co je fakt?

4.2.2013 20:00 vložil Jirka Ptáček

To co píšete je bezpochyby zajímavé. Ptám se, proč o tom nehovoří aktuální opozice? Kauza3 jim prostor v rubrice určené pro názory zastupitelů opakovaně nabízela. Mimochodem, na té Viktorce je vtipné, že podobné transfery a půjčky dělala koalice minulá i stávající. A kritizovala je opozice minulá i stávající :-) Takový místní evergreen.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Co je nenávist a co je fakt?

6.2.2013 10:57 vložil Ez3kiel

Pane Ptáček ve vší úctě musí Vám být jasné proč s Vámi opozice odmítá komunikovat. :) Pokud jsem si všiml vydali článek RN. Bezodezvy. Lidem je to fuk.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Co je nenávist a co je fakt?

6.2.2013 13:52 vložil Michal

Tak mě to jasné není, jestli Vám ano, můžete nám to trochu osvětlit?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Co je nenávist a co je fakt?

6.3.2013 08:26 vložil Mojmír

Asi došla slova :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Co je nenávist a co je fakt?

6.2.2013 13:59 vložil Jirka Ptáček

Nepřijde Vám super, že opozice má svůj prostor v RN?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama