Diskuse

Helena Benýšková (SZ): Monstrózní nákupní centrum vedle nádraží nesmí vzniknout

Vložit nový příspěvek

zvrhly mafiansky kapitalismus

20.5.2013 15:11 vložil pavel

lotrove ma ji pravo devastovat uzemi, nicit verejny prostor. Pokud se proti tomu nekdo postavi, pak jim nici zisky a chteji se soudit. V tomhle mafianskem kapitalismus neni budovatelum techto svetlych zitrku nic svatejsiho nez zisky privatnich lumpu. Tihle grazlove maji pocit, ze maji vysostne pravo podnikat kde se jim zamane. Luza jedna


Reagovat  Reagovat s citací


Anarchie

18.5.2013 22:39 vložil Jiří Platil

Také jsem byl rád, když jste poslali před rokem ODS do opozice. Myslel jsem, že nastanou změny. Ovšem jsem netušil, že změna bude taková, že kdo nic nedělá, nic nezkazí. Můžete mi paní Benýšková vysvětlit, co tím článkem sledujete? Bydlíte okolo nákladového nádraží? Chcete nám říct, že překladiště kontejnerů a s tím spojená kamiónová doprava je to, co je pro nás, kdo bydlíme okolo, to i deální??? Ty hromady prachu a hluku? Vy chcete bránit, aby se to změnilo? No to jsme si teda zvolili. Anarchisti za každou cenu. Uvědomujete si, že už nejste v opozici? Chápete, že jste ve vedení naší radnice a to znamená něco dělat, né jen psát anarchistické články? Máte radost, že bude zachována budova nákladového nádraží. Fajn, tak mi odpovězte na otázku, co s tou budovou bude dál? Máte pro ní využití, máte dostatek financí na její rekonstrukci? Nebo se jen budeme koukat jak chátrá a modlit se, aby co nejdříve spadla?


Reagovat  Reagovat s citací


a já ho chci!

16.5.2013 20:05 vložil pavel

I když jsem měl vloni v létě radost, že jsem konečně dva roky po volbách volby vyhrál, dnes mě zase teméř po roce radost opouští.

Mám pocit, že se na praze tři přestalo pracovat úplně a když se do něčeho pustí, tak to vypadá tak, jak nám vnucuje paní Helena Benýšková.

Vůbec nechápu, proč by místo, kde by mohlo žít a pohybovat se 30tis. lidí nemělo mít svůj obchodní dům i třeba monstrozní!

Raději ať se starají třeba o trasu metra D, aby vedla právě do těchto míst. Na radnici by měli být rádi, že tu chce ještě někdo něco stavět a aspoň část žižkova by mohla vypadat k světu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: a já ho chci!

31.7.2013 16:04 vložil Jirka

Na Žižkov jsem se přistěhoval před více jak 15 lety a jen potvrzuji, že minulé vedení radnice udělalo pro rozvoj Žižkova hodně.

Lemp... ze SZ nemají žádnou koncepci a jen škodí. Měla se jednoznačně vybudovat Malešická spojka s prodloužením tramvajové trati a o výstavbě linky metra D ani nemluvě. Také se nestarají o dostavbu Pražského okruhu na Jarově. Pokud by tyto dopravní stavby byly realizovány, a dosloužilé nákladové nádraží by bylo zbouráno, mohl mít Žižkov svou výstavní čtvrť srovnatelnou s jinými evropskými městy.
Členové Strany zelených by povinně měli navštívit třeba Peking, aby viděli, jak vypadá současná architektura.


Reagovat  Reagovat s citací


Zmařená investice?

1.5.2013 22:36 vložil Josef

Nejlepší investicí je vymyslet nesmyslný projekt, spojit se s lidmi z ODS na radnici a pak se soudit s novým vedením radnice o uniklý zisk. Arbitráž proti státu či obci je poslední dobou jedním z nejlepších způsobů tzv. podnikání. Dokonce nemusíte nic moc investovat, stačí jen správné kontakty ve správnou dobu a nějaká ta smlouva o smlouvě budoucí a pod.. A v případě pražských nádraží je toto jen pokračováním dávno rozehrané hry. Kdo si dnes vzpomena na kauzu Masaryčka a Národní technické muzeum. Jen malé připomenutí problému: http://stary-web.zastarouprahu.cz/ruzne/masna.htm


Reagovat  Reagovat s citací


A tato dáma mluví za občany samozvaně

30.4.2013 23:43 vložil Žižkovák

nebo se jich napřed zeptá jestli to centruch chtějí či nechtějí?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: A tato dáma mluví za občany samozvaně

1.5.2013 09:02 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Samozvaně rozhodně nemluví - byla zvolena a plní svůj program. Zelení byli proti už před volbami a nijak se tím netajili.

Co si mám představit pod pojmem "monstrózní nákupní centrum"? Předpokládám, že těch 36 000 m2 plochy je celková obchodní plocha ve všech patrech. Srovnejme to třeba s Palácem Flora, který má 21 000 m2 (bez přilehlého businesscentra. Palladium má přes 100 000 m2. Tedy to plánované nákupní centrum na NNŽ patří spíše k těm komornějším a označovat jej za monstrózní je spíše projev zbytečné hysterie.

Pokud tam má vzniknout nová čtvrť se tisícovkami bytů, tak asi někde budou muset nakupovat, ne? Přijde mi logické, že investor tam nějaké nákupní centrum bude chtít.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: A tato dáma mluví za občany samozvaně

18.5.2013 22:55 vložil TRP

No co na to říct.Lidská hloupost je nezměrná. V dnešní době ekonomické recese přijde někdo, kdo chce do rozvoje naší městské části investovat miliardy, aby se dále rozvíjela a vy jim budete házet klacky pod nohy. No všechna čest. To, že nerozumíte tomu, co je výkon státní správy a samospráva, to nechme stranou.

Takže chátrající budova nákladového nádraří, překladiště kontejnerů a ráj pro bezdomovce. To nám slibujete pro příští roky??? Pro to vás máme znovu volit???


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: A tato dáma mluví za občany samozvaně

20.5.2013 15:15 vložil ´pavel

devastavce je podle vas rozvoj? Asi mate jedinou hodnotu rust HDP na papire. Les, park nema zadnou cenu. Teprve az se z nej udela sklad ci nejaka betonova hovadina, pak bude pan spokojen. Cim drive skonci lidska havet s devastaci zeme a bezohlednym zastavovanin prirody tim lepe.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: A tato dáma mluví za občany samozvaně

27.5.2013 19:09 vložil petr

Jaký les, jaký park? Co to hovoříte člověče, byl jste se tam vůbec podívat? Zvedněte se ze židle, projděte se tam a uvidíte - máme další rozpadající se "kulturní památku". Hurá...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: A tato dáma mluví za občany samozvaně

27.5.2013 23:40 vložil čtenář

Jo, jo, kulturní památka plná divných osob


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama