Diskuse

Helena Benýšková (SZ): Monstrózní nákupní centrum vedle nádraží nesmí vzniknout

Vložit nový příspěvek

A tato dáma mluví za občany samozvaně

30.4.2013 23:43 vložil Žižkovák

nebo se jich napřed zeptá jestli to centruch chtějí či nechtějí?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: A tato dáma mluví za občany samozvaně

1.5.2013 09:02 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Samozvaně rozhodně nemluví - byla zvolena a plní svůj program. Zelení byli proti už před volbami a nijak se tím netajili.

Co si mám představit pod pojmem "monstrózní nákupní centrum"? Předpokládám, že těch 36 000 m2 plochy je celková obchodní plocha ve všech patrech. Srovnejme to třeba s Palácem Flora, který má 21 000 m2 (bez přilehlého businesscentra. Palladium má přes 100 000 m2. Tedy to plánované nákupní centrum na NNŽ patří spíše k těm komornějším a označovat jej za monstrózní je spíše projev zbytečné hysterie.

Pokud tam má vzniknout nová čtvrť se tisícovkami bytů, tak asi někde budou muset nakupovat, ne? Přijde mi logické, že investor tam nějaké nákupní centrum bude chtít.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: A tato dáma mluví za občany samozvaně

18.5.2013 22:55 vložil TRP

No co na to říct.Lidská hloupost je nezměrná. V dnešní době ekonomické recese přijde někdo, kdo chce do rozvoje naší městské části investovat miliardy, aby se dále rozvíjela a vy jim budete házet klacky pod nohy. No všechna čest. To, že nerozumíte tomu, co je výkon státní správy a samospráva, to nechme stranou.

Takže chátrající budova nákladového nádraří, překladiště kontejnerů a ráj pro bezdomovce. To nám slibujete pro příští roky??? Pro to vás máme znovu volit???


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: A tato dáma mluví za občany samozvaně

20.5.2013 15:15 vložil ´pavel

devastavce je podle vas rozvoj? Asi mate jedinou hodnotu rust HDP na papire. Les, park nema zadnou cenu. Teprve az se z nej udela sklad ci nejaka betonova hovadina, pak bude pan spokojen. Cim drive skonci lidska havet s devastaci zeme a bezohlednym zastavovanin prirody tim lepe.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: A tato dáma mluví za občany samozvaně

27.5.2013 19:09 vložil petr

Jaký les, jaký park? Co to hovoříte člověče, byl jste se tam vůbec podívat? Zvedněte se ze židle, projděte se tam a uvidíte - máme další rozpadající se "kulturní památku". Hurá...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: A tato dáma mluví za občany samozvaně

27.5.2013 23:40 vložil čtenář

Jo, jo, kulturní památka plná divných osob


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama