Diskuse

Helena Benýšková (SZ): Monstrózní nákupní centrum vedle nádraží nesmí vzniknout

Vložit nový příspěvek

a já ho chci!

16.5.2013 20:05 vložil pavel

I když jsem měl vloni v létě radost, že jsem konečně dva roky po volbách volby vyhrál, dnes mě zase teméř po roce radost opouští.

Mám pocit, že se na praze tři přestalo pracovat úplně a když se do něčeho pustí, tak to vypadá tak, jak nám vnucuje paní Helena Benýšková.

Vůbec nechápu, proč by místo, kde by mohlo žít a pohybovat se 30tis. lidí nemělo mít svůj obchodní dům i třeba monstrozní!

Raději ať se starají třeba o trasu metra D, aby vedla právě do těchto míst. Na radnici by měli být rádi, že tu chce ještě někdo něco stavět a aspoň část žižkova by mohla vypadat k světu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: a já ho chci!

31.7.2013 16:04 vložil Jirka

Na Žižkov jsem se přistěhoval před více jak 15 lety a jen potvrzuji, že minulé vedení radnice udělalo pro rozvoj Žižkova hodně.

Lemp... ze SZ nemají žádnou koncepci a jen škodí. Měla se jednoznačně vybudovat Malešická spojka s prodloužením tramvajové trati a o výstavbě linky metra D ani nemluvě. Také se nestarají o dostavbu Pražského okruhu na Jarově. Pokud by tyto dopravní stavby byly realizovány, a dosloužilé nákladové nádraží by bylo zbouráno, mohl mít Žižkov svou výstavní čtvrť srovnatelnou s jinými evropskými městy.
Členové Strany zelených by povinně měli navštívit třeba Peking, aby viděli, jak vypadá současná architektura.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama