Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: nechápu

3.11.2011 18:05 vložil Jarda

Je zajímavé, že TOP 09 na jednu stranu má vůli komunikovat s občany, i prostřednictvím dříve zatracovaných medií jako je Kauza3, na druhou stranu se komunikace pořád nese ve stejném duchu: Občané, nebojte - teď jsme na radnici my a my všechno ohlídáme. Stejnou rétoriku má Simeon Popov, který komunikuje nejvíce.

Problém ale, vážení, je prostě v tom, že TOP09 na Praze 3 je složena buď ze neskutečně naivních spoluobčanů, nebo prostě záměrně nevidí nic, neslyší nic.

Je hezké, že se tu oháníte mimo jiné programem ŽnS - ale upřímně - jak se k této straně a jejím představitelů v reálu chováte? Nevšiml jsem si jakékoliv vstřícnosti, pouze gesta a infantilní články Vašeho kolegy Popova o tom, jak se někdo někam nedostavil apod.

Měli byste si radši vzpomenout na předvolební klip TOP09, se kterým prakticky vyhrála volby do parlamentu. Je to o vymetání defrandantů. Tradičně jste na to hned po volbách zapomněli - nebo, a to je bohužel ještě pravděpodobnější, jste tenhle klip ani nikdy neviděli.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama