Diskuse

Reakce na příspěvek

Zase bych tolik nechválil...

5.8.2008 22:56 vložil chk

...a to čistě podle hesla "sebechvála smrdí". A ono to nic jiného než hodně drahá sebechvála je, permanentní předvolební agitace, ale za peníze nás, daňových poplatníků. Jednobarevná radnice s máslem na hlavě a se svým čestným předsedou skoro na každém druhém obrázku.
Poučné je sledovat, jak jsou tam vychválené zejména něteré kontroverzní případy: Nákladové nádraží, u kterého dnes nevíme, jestli bude platit původní jakžtaž rozumný územní plán, nebo ten nový, dohodnutý asi přímo mezi radním Hurdou a investorem. Nástavby na bytové domy, které pronikly i do TV publicistických pořadů pro naprostou neschopnost a arogantnost, s jakou stavba byla prováděna. Atd.
Samozřejmě uznávám, že použité fotografie jsou nadprůměrně kvalitní (sám se tomuto oboru občas amatérsky věnuji), také tisk byl výrazně lepší, než u běžných tiskovin, které člověk občas ve schránce nachází. O to víc by mě zajímalo, kolik vlastně tahle "sranda" stála. Kolik daňoví poplatníci přispěli na propagaci jedné politické strany....antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama