Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Ach jo

27.1.2012 11:08 vložil Matěj Stropnický

Pane Kvančaro,
Vaše námitka se zviditelňováním - těžká věc. Chápu, že to může někomu vadit. Na druhou stranu: hlasování v anketě k opozici zde na Kauze naopak svědčila o tom, že nejsme vidět dost. Myslím, že mi křivdíte, když píšete jako hotovou věc, že jde pouze o zviditelňování, to je věru nespravedlivé. Že je v politice nezbytné být vidět, to přiznávám, ale nepovažuji to za závadu, ale za nutnost.
Co se týče ostatních postav na radnici Prahy 3. Opět, máte pravdu, že se soustřeďujeme na ODS. Je to proto, že je stále hegemonem a bez ní se nestane nic. Lidé uvnitř ODS, s nimiž by snad bylo možné spolupracovat, nemají žádný vliv. Uvnitř TOP 09 je situace jiná a domnívám se, že tady je třeba rozlišovat pečlivěji. Nemám informace o aktivitách paní starostky, které by mne opravňovaly souhlasit s tím, co píšete. Máte nějaké informace? Sem s nimi!
V případě sociální demokracie je problém podobný jako s TOP 09. I v ČSSD jsou lidé, s nimiž lze mluvit, a ovšem i její kmotři. Možná si vzpomínáte, že jsme jako jediný klub zastupitelů nepodpořili půjčku 10 milionů pro trávník Kuciánovy Viktorky (červen 2011). Od té doby s námi místní ČSSD téměř nemluví. Což ovšem oslabuje společný postup proti koalici. Výsledek našeho principiálního postupu (v souladu s Vaším přáním) je tedy poněkud sporný.
Proč to všechno píšu? Myslím, že to vidíte trochu černobíle a především mne udivuje, že nám tak málo věříte. Nechcete se někdy sejít? Třeba by byl osobní kontakt lepší řešení než dopisování si přes Kauzu.
Zdraví
Matěj Stropnickýantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama