Diskuse

Lupáčovka za všechny peníze

Vložit nový příspěvek

Re: Energie - stavebni a banska, a. s.

4.5.2011 02:01 vložil Pražan odjinud

Nic ve zlém, ale není zrovna zdvořilé přebírat někomu jeho nick, snad to ale bylo jenom přehlédnutí. "Originál" Pražana odjinud se sice dá identifikovat dle IP, ale zbytečně to mate návštěvníky stránek


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Energie - stavebni a banska, a. s.

4.5.2011 23:35 vložil autor puvodniho prispevku

Dobry den, Prazane odjinud, zdravim Vas. Tento server jsem objevil teprve v sobotu. Netusil jsem, ze jmeno Prazan odjinud, at uz s malym nebo velkym P, je pouzivano jako skutecna prezdivka a navic zrovna zde. Nemel jsem umysl nekomu nick prebirat, ani se za nekoho jineho vydavat, ani nikomu druhemu neco "vkladat do klavesnice". Take bych byl nerad, kdyby se takove veci zde a na podobnych serverech iniciativ obcanu mely dit. Priste budu uvazlivejsi a urcite uz nebudu uvadet jmeno zamenitelne s Vasim nickem. Prijmete prosim moji omluvu.Pro vsechny pripojuji jeste opravu odkazu v puvodnim prispevku - fotografie jednoho z predrazenych stavebnich zmetku spolecnosti Energie zacinaji zde:

http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotogalerie/2011/04/19/jak-vypadaji-protipovodnova-opatreni-v-praze/foto/366146/

Mate-li zajem, prectete si clanek z Respektu, jak to po financni strance dopadlo, kdyz stejna firma stavela domy na sidlisti v Kladne. Je o tom druha polovina clanku.

http://webcache.googleusercontent.com/search?hl=en&q=cache:http://www.transparency.cz/index.php?id=2333&ct=clnk

Tak jako tak, stavebni zakazky typu rekontrukce ci stavba obytnych domu jsou pro firmu jen malym prilepsenim. Vetsina penez tece do firmy tlustym, dlouhodobe stabilnim penezovodem primo z Ministerstva financi CR.
Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Energie - stavebni a banska, a. s.

9.5.2011 16:14 vložil Gina Brabcová

Dobrý den,
firma je to opravdu ukázková. Po zbourání nástavby Lupáčova 10, byla špatně zabezpečena střecha a deště, které byly v neděli 1.5. totálně prolily 6 a 5. patro pod těmito nástavbami. Voda lila na chodbách ze světel a el. vedení. Byty, které jsou pod těmito nástavbami, musí být znova vymalovány, takže rekontrukce byly v podstatě znehodnoceny.
Jinak rekontrukce probíhají v nějakém zpomaleném tempu. V domech nikdo nepracuje, zřejmě jsou všichni na podařených nástavbách, ale na chodbách nikdo nepracuje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Energie - stavebni a banska, a. s.

9.5.2011 16:23 vložil Gina Brabcová

A aby se nám lépe žilo, tak v těchto podmínkách radnice zdražila nájem.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama