Diskuse

Mgr. Ondřej Rut, Ž(n)S: Starostka dala přednost komunistům a svobodným, vítěz voleb při volbě komisí ostrouhal

Vložit nový příspěvek

Re: Stanovisko Svobodných k nominacím do výborů a komisí

8.12.2014 12:57 vložil p.K (Puma Karel)

A je to tady. Dva zastupitelé a už jim patří svět. Pokud se nepletu, tak svobodní podpořili (z opozice) nýnější koalici. Dostali za to předsedu kontrolního výboru a dost veliké množství míst v komisích. Tak se konečně pusťte do práce. Jsem zvědavý, jak tohle dopadne. Upřímně, mám z toho velikou hrůzu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Stanovisko Svobodných k nominacím do výborů a komisí

8.12.2014 14:05 vložil sunegha

Dobrý den,

musím Vás opravit. Svobodým nepřísluší místo předsedy kontrolního výboru Předsedkyní kontrolního výboru je Mgr.Lucia Zachariášová se SZ, zvolená na kandidátce ŽnS. Členem jsem i já. Teoreticky by měla mít opozice v tomto výboru většinu, neboť čtyři ze sedmi členů výboru nepřísluší ke koalici. Jestli tomu tak opravdu bude, to bude zřetelné v budoucnosti. Dnes se jako výbor sejdeme poprvé.

JUDr.Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL zvolený na kandidátce ŽnS.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Stanovisko Svobodných k nominacím do výborů a komisí

8.12.2014 14:25 vložil Tomáš Štampach

Můžu Vás uklidnit, svět nám opravdu nepatří a ani si to nemyslíme... Zároveň Vás chci vyvést z omylu, že Svobodní mají předsedu kontrolního výboru, tento post zastává JUDr. Zachariášová z ŽnS, kterou jakožto zástupkyni nejsilnějšího opozičního subjektu Svobodní podpořili a ctili tak výsledky voleb (srovnejte tak se situací na magistrátu). Svobodní pak získali post předsedy finančního výboru. Dovoluji se však ohradit proti tvrzení, že to bylo za podporu nynější koalice. Volby probíhaly tajně, s kolegou Mikulášem jsme se na žádném jednotném postupu nedomlouvali a každý volil podle vlastního přesvědčení. Opravdu ani já nevím, jak volil pan Mikuláš a tak je to podle mě správné. Svobodní se např. zdrželi hlasování v bodu, kdy se hlasovalo o 5 zástupcích starostky (uvolněné posty). Vše podstatné o našem hlasování si můžete přečíst i v článku na našem webu.
Mj. pro Vaši informaci. Ohledně obsazení v komisích jsem byl ochotný najít jistou shodu v požadavcích s ŽnS, takto jsem i komunikoval s panem Stropnickým a panem Rutem. V průběhu nominací do komisí však v naší organizaci došlo k personální výměně na postu koordinátora a kolega Mikuláš na žádost členské základny nominoval do komisí dle "klíče" uvedeného v předchozím příspěvku (3 opoziční subjekty - každý by měl mít své zastoupení) a na kterém já osobně nevidím nic špatného a zarážejícího.

Tomáš Štampach (Svobodní)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Stanovisko Svobodných k nominacím do výborů a komisí

12.12.2014 15:07 vložil P.K

Omlouvám se za chybu kterou jsem napsal - zaměnil jsem kontrolní výbor s finančním. Nic to však nemění na tom, že to byl politický šolich. Odvádět pozornost na magistrát je irelevantní. Nebo se však řídíte pouze tím, co se děje na magistrátě? Tajná volba neznamená, že šolich nebyl domluvený. Počet hlasů Vašeho zvolení do čela finančního výboru, je důkazem.
Celkem s dvěma zastupiteli máte každý, s panem Mikulášem, členství ve 2-3 výborech a 2 komisích. Gratuluji. Jako opozice se dvěma zastupiteli slušný vliv. Tohle je důkaz Vaši loajálnosti Hujové a jiným. Naštěstí vše ukáže čas a Svobodní na trojce, v čele s vámi, nebudou mít dlouhého trvání.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Stanovisko Svobodných k nominacím do výborů a komisí

13.12.2014 16:39 vložil Tomáš Štampach

Vaše fabulace a domněnky Vám nikterak vyvracet nebudu. Stejnak vždy budete mít svůj názor, třeba však v budoucnu budete mile překvapen :-) Jen bych Vás chtěl upozornit na další nepřesnou a zavádějící argumentaci, kterou ve svém příspěvku uvádíte. Píšete, že já i kolega Mikuláš jsme každý ve 2 - 3 výborech a 2 komisích. Skutečnost je následující. Já jsem předsedou finančního výboru a členem komise pro informatiku a web (tj. 1 výbor a 1 komise), pan Mikuláš je členem kontrolního výboru, výboru pro územní rozvoj a komise pro tělovýchovu a sport (tj. 2 výbory a 1 komise).
S pozdravem

Tomáš Štampach


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Stanovisko Svobodných k nominacím do výborů a komisí

8.12.2014 15:02 vložil Pletal

Špatné informace, ale silné závěry. Předsednictví kontrolního výboru samozřejmě patří ŽnS. Kéž by toho byli Zelení schopni na Magistrátu. Ale tam raději dají kamarádíčky z Pirátů.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama