Diskuse

Mgr. Ondřej Rut, Ž(n)S: Zelení položili základní kámen monstrmarketu na Nákladovém nádraží Žižkov

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Smysl?

6.10.2015 09:19 vložil Zdeněk Jahn

Jirka Ptáček napsal

Ondřeji, díky za reakci. Takže SZ je PRO ZASTAVĚNÍ daného území a žaloba nemá zabránit výstavbě jako takové, ale pouze chcete redukovat stávající projekt ve smyslu zmíněného usnesení? Je tomu tak?

Můžeš mi tedy říci, co je špatného na tom, že starostka chce vyvolat jednání všech politických stran (tedy i vás jako opozice), aby se dohodl další postup a vůči developerovI? Asi je všem jasné, že tohle je projekt přesahující jedno volební období a usilovat o širší shodu přeci má smysl, ne? To usnesení je totiž poměrně obecné, do značné míry akcentuje situaci v jiné části NNŽ (ve vlastnictví jiné společnosti) a v takto obecné podobě těžko může být stanoviskem vůči poměrně konkrétním záměrům developera.
Mohla by paní starostka své záměry začít komunikovat? Na webu jsem se o tom nič nedočetl, v radničních novinách ani na facebookovem profilu také ne. Na emaily neodpovídá.
Nejbližší příležitost si s lidmi o věci promluvit má zítra na debatě zítra, tj. ve středu 7. října od 19.00 v prostorách nákladového nádraží.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Smysl?

6.10.2015 12:37 vložil Jirka Ptáček

Dobrý den,
paní starostka je pokud vím na dovolené, tudíž její účast na debatě nepředpokládám. Pozvali jste na tu debatu někoho z radnice?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama