Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Fraška pod taktovkou ODS

Vložit nový příspěvek

Re: Ukázka demokracie

29.5.2013 16:47 vložil Simeon Popov

Dobrý den a děkuji za reakci, názor ! Zkusím na některé postřehy reagovat, jelikož mi názor a práva obyvatel Prahy 3 nejsou lhostejná ! Opakem by bylo, kdybych nic nepsal, nesnažil se s Vámi komunikovat ... Pokud chodíte na zasedání ZMČ Praha 3 pravidelně, tak bych byl rád, kdybyste vystoupil z davu. Rád bych se s Vámi potkal a osobně prodiskutoval některé aspekty komunální politiky. Osobní diskuse bude určitě přínosem. Dovolím si drobnou korekci o tvrzení, že starostka ze své vůle něco svolávala. Mimořádné zasedání ZMČ se konalo z důvodu iniciace ze strany ODS a KSČM. Paní starostka byla pouze prostředníkem, jelikož je to ze zákona její povinnost. Určitě jste si program pozorně přečetl a jako soudný člověk musíte uznat, že Vás ODS, dva nezařazení a KSČM obelhali. Došlo k otevřenému zneužití důvěry občanů za účelem zviditelnění se. Já to tak vnímám i vzhledem k materiálům, které jsem na zasedání obdržel, tj. ve své složce, kromě programu ZMČ Praha 3 jsem nic nenašel. Je to samozřejmě právo opozice nějak jednat, prezentovat se a já jim toto právo neupírám. Mojí povinností je však chránit zájmy všech obyvatel Prahy 3 a i dodržovat veřejně deklarovaný program strany, co nejvíce to půjde. Pokud si pamatuji já dobře hegemonii ODS v minulých letech, tak to určitě nebylo tak růžové a spravedlivé jak popisujete ..., ale to je věc názoru. Spolupráce s některými členy ODS rovněž nebyla jednoduchá a nakonec to bohužel vedlo k ukončení. Pokud byste byl ochoten více mi porozumět, tak bych Vám doporučil přečíst si mé publikované články, a to nejen zde na kauze3, a snad by Vám bylo jasné, co si myslím a jak pracuji. Nedomnívám se rovněž , že by byli pošlapány principy demokracie ! Na ZMČ Praha 3 je pět politických subjektů (pokud počítám i jednoho člena KSČM) a tři z nich se rozhodlo jinak než navrhovatel. Ještě jednou děkuji za Vaši reflexi ! … a ještě dotaz, Vy jste volič TOP09 ? Z Vašeho příspěvku mám spíše pocit, že jste min. věrným voličem ODS, pak chápu Vaše veliké rozhořčení.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Ukázka demokracie

30.5.2013 19:41 vložil Jiří Platil

Tak mi pane Popove prosím vysvětlete, proč jste znemožnili, neodsouhlasením programu, ani bodu otázky, připomínky atd., vystoupit občanům Prahy 3. Co bylo v tomto bodě špatně? Kde v tomto bodě udělala ODS a KSČM chybu??? Nezajímá Vás náš názor? Asi ne. Tak nám tady nepiště, že chcete osobní jednání. Měl jste možnost mě i dalším dát prostor, abychom Vám i dalším zastupitelům řekli svůj názor. Neudělal jste to!!! A to nás tady krmíte, jak jste transparentní.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Ukázka demokracie

30.5.2013 20:39 vložil Simeon Popov

Dobrý den, můžeme si tady hrát na psychologickou válku. Upřímně, neznám Vás a tuto diskusi beru s rezervou, jelikož to může být z Vaší strany pouze provokace a za nickem Jiří Platil může klidně být někdo z ODS, s ne úplně čistými úmysly vést korektní diskusi. Váš názor se určitě osobně dozvím dne 18.6.2013 (snad se představíte až se přihlásíte a budete se doopravdy jmenovat Jiří Platil; legitimovat Vás ovšem nebudu). Pokud si moji odpověď ze dne 29.5. pozorně přečtete, tak zjistíte, že na Vaše otázky již bylo odpovězeno, ale to Vy víte, že ? Chápu, že mne zkoušíte … Hezký večer přeji a klid v mysli !


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama