Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Otevřená výzva

Vložit nový příspěvek

Výzva

11.12.2012 22:37 vložil Karl

A co vyzvat k rezignaci třeba paní starostku ? Byla zvolena za top, ale prosazuje program žižkova nejen sobě .. tedykonkurenční organizace :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Odpověď na výzvu Karla von Akropolis

15.12.2012 22:41 vložil Bohouš

Pan Karl von Akropolis, alias najatý trouba z ODS vybízí k rezignaci starostku, protože byla zvolena za top a prosazuje program žižkova nejen sobě. Chtěl bych tomuto trochu negramotnému troubovi připomenout, že to není program žižkova nejen sobě (zase ta jeho úroveň jazyka českého), ale program koalice, tentokrát bez strany ODS, strany lidí typu hurdy, pechy, sladkovského, matuška, jungwirta, bobiho hofmana, marka zemana (pašalík ředitele FNKV a soukromá praxe) a jejich předchůdců- kozyplíkové, zdendy lochmanů ze Z-Travelu, odborníka na holding-holport v SKM Praha 3 modráka císaře (a prostavěné jedné miliardy Kč) za přestavbu Lupáčovky, bendy, a dalších politických skvostů ve veřejné správě. Velká, propojená skupina pod vedení kmotra. pKdyby pan Karl pochopit, že tato výzva míří na odborníky vyloučené z TOP pro neplnění povinností místostarosty (málo vzdělaný poskok kameramanský), později prcíř vánočního mechech, který nebyl za 13 měsíců vytvořit pravidla privatizace (spolu se modrákem z komunistické rodiny blbem zemanem jako předsedou privatizační komise zastupitelů). Víš Karl-, to byl šolich- mít 60 tisíc jako neodborník, člen nové strany, které lidi na Žižkově uvěřili a poslali ji jako lídra do vedení MČ po volbách. Bohužel lidé z TOP jako jsou kalousek a srb, vyloučení z této strany, budou nadále působit jako vyžírky veřejné správy a nejsou natolik solidní, aby odešli ze svých pozic a umožnili jiným, odpovědným za program TOP spolupracovat v rámci Nové koalice pro potřeby Žižkova ! Vždyť tito lidé vyprovokovali puč spolu s ODS. Bohudík dostali přes držku a paraziti z ODS stále chtějí privatizovat \"svou\" veřejnou správu! To co aktéři chtěli a neúspěšně provedli není nic neobvyklého! V našem státě je v jeho vedení pidistrana (prý 160 celých lidí), která se nezúčastnila voleb a vznikla pučem z jedné strany! Tak proč by to nešlo i na Žižkově!
Karl- vyzvi příživníky veřejné správy pány kalousky a srba k odchodu z veřejného života! A příště, když budou ctít a šířit ideje strany ODS (korupce a privatizace pro sebe)) a jejich podnikatelů v zastupitelstvu, ať se přímo se do ní zapojí a podporují ji! Vždyť ve straně, kterou vede kmotr hurda a místopředsedou je Bc. (ne BcA. Pecha) se přece dá tak krásně politicky a ekonomicky žít!
Pokračujte tak mladí- Srbe -kudrnáči s kladívkem a kalousku s hurdou. Veďte naší společnost k zářným zítřkům a nikdy jinak. ODS končíte!


Reagovat  Reagovat s citací


Simeone,

10.12.2012 14:40 vložil Chala

Simeone, ty jsi ale pako...pako generální!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Simeone,

10.12.2012 16:09 vložil Ez3kiel

Vy prý máte pane Simeone Právní vzdělání. Proboha a kde jste jej získal? Na aukru?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Simeone,

11.12.2012 20:54 vložil Michal

často s pane Popovem nesouhlasím, ale vy jste schopní vyplodit jen osobní urážky. Až se někdo z vás zmůže na nějaký příspěvek, který bude mít hlavu a patu, pak kritizujete. Jinak zalezte zpátky do děr, tedy někteří z vás Akropole...


Reagovat  Reagovat s citací


TOPka

6.12.2012 17:15 vložil Pepa

Njn, přátelé.. To je problém volebního zákon v této zemi a dále pak problém vaší strany. Jakmile někdo získá mandát, nemůže ho nominující strana prostě vykopnout ze zastupitelstva. O to více jste měli řešit, kdo za vás kandiduje. Dokonce jste z jednoho z nich udělali zástupce starostky. Co k tomu dodat?

Samozřejmě, že se nikdo z nich mandátu nevzdá. Může se totiž stát, že dostanou za některá hlasování velmi slušné všimné od jistého modrého soudruha, který to tu pořád ještě šéfuje. :)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama