Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Politická kultura

Vložit nový příspěvek

Máte zájem o nebankovní půjčku?

21.11.2023 10:54 vložil SEBKOVA HANA

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými poměry. Ověřte svou schopnost splácet na e-mailové adrese: sebkovahana01@gmail.com


Reagovat  Reagovat s citací


Zajímavý článek...

14.5.2012 07:59 vložil Jarda

Někdy si říkám, jaká je motivace pana SP psát tyto články. Obvykle mají tuto strukturu:
1. Prolog - Zanadávání nad špatným stavem čehosi (zejména politické kultury)
2. Akce - iniciativa p. Popova s tím něco udělat (svolat nějakou schůzi, nebo něco podobného)
3. Prozření - konstatování, že akce proběhla, ale byla buď sabotována, nebo neměla z jiného důvodu kýžený výsledek.
4. Mytí rukou - snad to bude v budoucnu lepší, ale teď je to špatné a já za to nemůžu

V tomto posledním klenotu mne zaujala následující informace: "...Naše chování by mělo být slušné a korektní, jsou to přeci jenom zástupci voličů (celkem 36, počítám-li i sebe), kteří by měli být zosobněním těch nejryzejších hodnot. Nedůvěra občanů, resp. nechuť k politice pramení i ze samotného chování politiků. .... "

Pane Popove, obávám se, že voliči nemají pocit, že byste například Vy byl zosobněním nejryzejších hodnot....


Reagovat  Reagovat s citací


Ten češtin!

11.5.2012 14:00 vložil Ladislav Homolka

Zdá se, že schůzky jsou opravdu živé, viz
"Bude-li vůle pro pokračování v diskusích, tak další schůzky by měli následovat."


Reagovat  Reagovat s citací


Kultura?

10.5.2012 10:43 vložil Pavel H.

Je to jako ve známé bajce o návštěvě tchoře v zajíčkově pelíšku (něco ti tu, zajíčku, smrdí a dokud tu bude ten smrad, tak se odtud nehnu . . . .).


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kultura?

10.5.2012 13:07 vložil Simeon Popov

Dobrý den, ano i tak se to dá vykreslit. Otázkou je, kdo jmenovitě je tím tchořem ... ?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Kultura?

17.5.2012 12:43 vložil Moulin

Zdravím obhájce politické kultury. V žižkovských listech jsem si přečetl velmi zajímavý článek o politické kultuře arcikněžny Hujové. Paráda. Tak to nám vládne garnitura o kterou se můžeme opřít? Žižkovem běží zvěsti, že dotyčná už má i velmi svérázné pomocníky. Co dělá na radnici Šándor? Poměrně osoba známá svým propojením na určité složky, které Vám mohou udělat ze života peklo. Kdo ho platí a proč tam je? Je to pravda? Pak už možná zbejvá sbalit si batoh a vyrazit za hranice trojky. Tam snad tahle radniční hrůzovláda nedosáhne. Bůh s námi. A že asi bude mít šichtu.
Inspektor M.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Kultura?

17.5.2012 12:54 vložil xxy

Moulin???? Myslím, že moula nebo Šmoula????????????????????


Reagovat  Reagovat s citací


Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 12:59 vložil Michal

ŽIŽKOVSKÉ LISTY

Tiskovinu vydává akciová společnost SilverTree - 10 ks kmenové akcie na majitele v listinné podobě ve jmenovité hodnotě 200 000,- Kč, tedy majitel neznámý. Web http://www.silver-tree.cz – bez jakéhokoliv konkrétního jména, jediná činnost je vydávání ŽL.

Prvního číslo vyšlo 10. února 2010 (40.000,- ks na křídovém papíře a distribuce ČP) a společnost v té době sídlila na adrese Bořivojova 35 v Praze 3. Po prvním čísle jsem se zašel podívat na adresu Bořivojova 35, bohužel žádný kontakt, zvonek na jméno SilverTree jsem nenalezl. K dnešnímu datu sídlí v Ječné 39a v Praze 2.

Velkými inzerenty jsou Pražská teplárenská – Pavel Hurda je předseda představenstva
Zajímavý článek: http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Prazska-ODS-si-plati-kampan-z-verejnych-penez-mini-opozice-176934
a
Central Park Praha – společnost, od které odkoupila společnost Ortenaria a.s. pozemky určené na sportoviště. Více na http://www.kauza3.cz/kauza-stavby/stamilionovy-kseft-s-novymi-vezaky-na-praze-3-je-nejspis-kmotrovskou-malou-domu.html

Společnost Reopos., kterou vlastní Hurda, má ve vlastnictví cca 200m byt v jedné z věží Central Parku.

Spousta promo článků na pány Hurda a Pecha, dobře vidět v čísle 12.
http://www.silver-tree.cz/images/stories/downloads/ZL-12-2011.pdf

Stejné promo pro Palác Akropolis.

Od 30. listopadu 2011 je jediným členem představenstva SilverTree pan Jeroným Janíček, v ŽL se nechává titulovat jako vydavatel. Tento muž pracoval v době, kdy ODS měla na radnici Prahy 3 většinu v zastupitelstvu jako vedoucí oddělení vnějších vztahů a komunikce ÚMČ Praha 3, více na http://www.praha3.cz/kultura-a-volny-cas/akce-mestske-casti/verejna-debata-komunikace.html. Z tohoto místa přešel rovnou do ŽL
Pan Janíček byl vždy v úzkém vztahu s Hurdou, napsal dvě knihy o Paláci Akropolis http://www.jeronymjanicek.cz/knihy. Rád se s ním nechal i vyfotit http://www.jeronymjanicek.cz/fotogalerie/index.php?id=492

Distribuci ŽL v ulicích Prahy 3 zajišťuje agentura La Lavande event http://www.lavande-event.cz/. Totožná agentura pracuje pro radnici Prahy 3 při Vinohradském vinobraní.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 13:10 vložil Karel

Nejste přesný, což tady není nikdo...jsou to smyšlenky. Pozor na poškozování dobrého jména zavedené firmy. Agentura Lavande (ne La Lavande!) NIKDY PRO PRAHU 3 NEPRACOVALA a NEBYLA S NÍ V ŽÁDNÉM SMLUVNÍM či JINÉM VZTAHU!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 13:38 vložil Michal

Taky tady nikdo netvrdí, že byla ve smluvním vztahu. Z webu http://www.lavande-event.cz/zkusenosti:
Spolupráce s nezávislým měsíčníkem Žižkovské listy(nezávislým...hi,hi)
Počátkem tohoto roku začínáme naplno spolupracovat s nezávislým měsíčníkem Žižkovské listy, pro který už jsme v roce minulém pořádali několik zajímavých eventů. Například jsme zajišťovali dětský program na Vinohradském vinobraní včetně malování na obličej, organizovali slavnostní předávání cen vítězům soutěže, kterou ŽL pořádaly, vyplňovali se čtenáři anketu, atd.
Jo, kuří voko je kuří voko, že Karle...Jakou máte další smyšlenku?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 13:54 vložil Karel

Lžete, přečtěte si, co jste napsal v původním příspěvku (Lavande pro Prahu 3 zajiš'tovala...). Pravda je taková, že Lavande zajišťovala program pro žižkovské listy, které měly na Vinobraní stánek. S městskou částí Praha 3 neměla agentura nic společného..! Že Vás to baví....lhát!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 14:20 vložil Michal

Proč ta podrážděnost Karle? Že by špatné svědomí? MČ P-3 je pořadatelem Vinohradského vinobraní, nebo i to chcete zpochybňovat? Nakonec je tady řeč především o ŽL, pro kterou agentura Lavande pracuje. A právě prostřednictvím ŽL tato agentura "zajišťovala" pro Prahu 3 program (takže pravděpodobně prostřednictvím ŽL dostala za tuto činnost z radničních peněz zaplaceno). Osobně na tom nevidím nic, nad čím byste se měl tak rozčilovat. Dráždí Vás to spojení s P-3? Spíš bych se zamyslel nad spojením s ŽL. Zkrátka jen odvádíte pozornost... Evidentně jste dobře informován, takže některé zveřejněné skutečnosti, jak jsem je popsal výše, jsou Vám asi nepříjemné. Asi sám víte proč...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 14:37 vložil Karel

Ano, jsem dobře informován o naší práci, kterou těmito lživými výroky poškozujete. Ano, dráždí mě spojení s Prahou 3, pro níž jsme nikdy nic nedělali a už vůbec jsme pro ní nezajišťovali žádný program na Vinobraní! Jinak bychom se vystavovali podezření z klientelismu. Ale to už bude řešit právní zástupce, který se obrátí na provozovatele tohoto zpravodaje. Vybudovat firmu je těžké, slušnou o to víc, ale pomlouvat ji nic nestojí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 14:48 vložil Michal

Takže dle Vašeho názoru případná spolupráce s MČ Praha 3 poškozuje dobré jméno společnosti? To je velmi zajímavý názor. Mohl byste nám to zde trochu osvětlit? A to vystavení podezření z klientelismu v případě spolupráce můžete trochu rozvést, v čem konkrétně ? Děkuji za odpověď.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 14:59 vložil Karel

Velmi rád. Jakákoli spolupráce s Prahou 3 by pro nás byla logicky velmi zajímavá, ale to bychom nesměli spolupracovat s měsíčníkem, v němž je inzerce právě od Prahy 3. I kdyby byla inzerce zdarma, nebo barterově, což nevíme a nezajímá nás to, mohlo by vzniknout podezření, že jakákoli práce pro Prahu 3 je vedena přes žižkovské listy, když publikují reklamu Praze 3. Nikdy jsme nic podobného nedělali, neděláme a dělat nebudeme. A orazujeme se vůči vašemu lživému výroku!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 15:06 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Poslyšte, nejste drobet paranoidní? Jděte se podívat třeba do diskuse na iDnes. Taky se nad ní tolik rozčilujete?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 15:22 vložil Michal

Teda Karle, tuhle konstrukci snad nemůžete myslet ani vážně. Tím se dostáváme mimo seriózní diskuzi, protože zde naznačujete jakési propojení mezi ŽL a radnicí. Asi toho vážně víte víc než já. Znovu Vám však připomenu pointu mého příspěvku hned na začátku a to jsou samotné ŽL. Myslím, že zvláště poslední číslo ostře zaměřené a neobjektivní vůči starostce Hujové jasně naznačilo, co si představuje pod pojmem "nezávislý lifestylový měsíčník". Takže pokud tak úzkostlivě dbáte na Vaši pověst (a Vy jste která z těch tří slečen uvedených kontaktech?) tady máte prostor k zamyšlení.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 15:34 vložil Karel

Mně vůbec nezajímá pointa vašeho příspěvku. Mě zajímá to, proč v příspěvku uvádíte nepravdu a poškozujete nás!


Reagovat  Reagovat s citací


Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 15:43 vložil Michal

No vidíte, a právě tahle pointa kdo stojí za ŽL by zrovna Vás zajímat měla. Je však také možné, že to moc dobře víte a jen tady čeříte vodu. Tím považuji tuto neplodnou diskuzi za ukončenou a přeji Vám hezký zbytek dne.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 16:03 vložil Karel

To je dobré. Poškozujete jméno firmy tím, že píšete nepravdy, ale ty nejsou podstatné, protože jde o to, kdo stojí za žižkovskými listy. Opravdu dobré!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

18.5.2012 01:34 vložil j.svrcek

Musím uznat, že žižkovské listy se poškozují hlavně tím jak velebí naše kmotry hurdu apod. A poslední číslo? :D no... paní starostka a její postup vůči šmelení s pozemky pod Parukářkou, byl někomu určitě nepříjemný, takže je načase jí sesadit. viz: http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/v-praze-3-vyvrcholily-neshody-rada-schvalila-odvolani-starostky-20120517-411m.html


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama