Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Problematické dědictví

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Dluhy

20.3.2013 13:42 vložil heller

Moje reakce směřovala na příspěvek, který radnici nabádal k lepšímu vymáhání dluhů. Ty se průběžně vymáhají a jinou cestu - mimo zákonnou jako samospráva nemáme (na rozdíl od některých soukromých majitelů). Problém je to složitý a postihuje řadu lidí, řešit se musí ale s přihlédnutím k sociální problematice.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Dluhy ať zaplatí vedení bývalé radnice

27.3.2013 19:48 vložil Dlouholetý žižkovák

Vždyť je to jednoduché. Tyto dluhy nejsou výsledkem bytové politiky nové radnice. Dluh způsobili ti nýmandi jak ve vedení bývalé radnice - kozaplíková, lochman, šmíd, pecha, matušek, martin benda (byt pro velkou rodinu a "politikaření", český tak nýmandi ve vedení SKM modří soudruzi- vyžírky císař, císařovský,števič, hurda a na ně navázáni ti u předpisu nájemného a vedení domovních správ!! Přece takový maňas se nevytvoří za jedno volební období! A všechno dobře tajili! Svoloč! Skutečně, na co šáhla ODS stálo a stojí za dvě věci. To přece známe! Takže by nové vedení mělo podat tresní oznámení na neznámého pachatele. I když ty lotry známe.
A to vyplave ještě ta činnost ss. Bc.(blb celkový) pechy s pramínkem a hurdy (kmotra a veksl... a mladý holky a chlast) jako zastupitelů Hl. města pražského. To jsou odborní nýmandi! A političtí hochštapleři a dynosauři! Na co ODS sáhla to posra..! Skončete už na Praze 3!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Dluhy ať zaplatí vedení bývalé radnice

27.3.2013 20:09 vložil Karl

Vážený pane, zkuste napsat něco nového .... opakujete stále dokola totéž a plácáte blbosti .. A své příspěvky si po sobě alespoň přečtěte :)

Mimochodem za bytovou politiku je krom příslušného místostarosty odpovědná především bytová komise .. a kdopak je jejím dlouholetým předsedou ? A která strana měla bydlení na starost v předposlední radě ? Najděte si ty informace, než zase začnete něco psát ..

Ad dluhy za nájem: až do konce loňského roku bylo nájemné tzv. věcně usměrňované, tj. ministerskou vyhláškou byla stanovena jeho maximální výše. Takže si vedení radnice, ať už bylo jakkoliv barevné, nemohlo dělat, co chtělo, jak se tu snažíte namluvit.

Kritizované poplatky z prodlení, které dluhy opravdu razantně zvyšují, jsou taktéž stanoveny zákonem a vyhláškou. Takže dokud se předpis nezmění, budou dluhy za poplatky stále narůstat. Obrana proti tomu je banálně jednoduchá: stačí platit čas nájem :o)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dluhy ať zaplatí vedení bývalé radnice

1.4.2013 15:30 vložil Žižkovák

Karle von Olšanská 7: trvám na tom, aby dluhy na nájemném platila radnice a její vedení . Ať kontrolní komise (dnes vedená modrým soudruhem z ODS sladkovským) prošetří podíl neschopnosti vedení Rady a radnice vedené mineraložkou paní "milenou" kozouplíkovou (dobrá starostka ještě lepší v teplácích) na dezolátním hospodaření organizace, která byla ve 100% vlastnictví MČ Praha 3! A který radní to byl za tuto oblast dobře placený (60 papírů měsíčně)! To byly zlaté časy nýmandů z ODS! Samý kauzy podvodů a neschopnosti!
Pozdravuj novou oblastní radu ODS. Řítíte se do pekla a tam smrdí síra!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dluhy ať zaplatí vedení bývalé radnice

3.4.2013 10:59 vložil Jindra

Vás museli pravděpodobně vyhodit z práce pro neschopnost a teď se tady snažíte mstít velmi ubohým způsobem. Co kdyby jste se nám tu představil? Abych na Vás mohl podat trestní oznámení za to, že víte o trestných činnech, jako je podvod, ovšem nikdy jste na to neupozornil orgány činné v trestním řízení. Což zakládá možnost stíhat Vás buď za neoznámení této skutkové podstaty nebo za pomluvu. Tak co Vy na to "hrdino"?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dluhy ať zaplatí vedení bývalé radnice

13.4.2013 12:28 vložil jenda

PRO PANA MODRÉHO JINDRU: (umí číst- K dnešnímu dni evidujeme dluh cca 186 mil. Kč, z toho jistina je 45,6 mil. Kč, náklady na soudní a exekuční řízení spolu s náklady na právní zastoupení jsou cca 13,5 mil. Kč a úroky s prodlení ve výši 127 mil. Kč. Dnes jsme bohužel svědky, že způsob vymáhání, který zvolili naši předchůdci (ODS) nebyl nejšťastnější a má hodně nedostatků:
že je to pomluva? To je výsledek práce modré radnice vedené s. Kozouplíkovou a jejími lemply. Nebudu se pídit po tom, který lempl měl trnto referát ve své pracovní povinnosti. Vím jistě, že to začalo, když byla u moci modrá tsunami, tehdy obsadila a řídila radnici jenom ODS. A taky si myslíš, že kontrolní orgány SKM něco dělaly? Prostě tyto "zlodějny" pěkně kryly. Způsobovali soudruzi Z ODS klamání úřadu i v ročních uzávěrkách. Proto Jindro, žádná pomluva, jistým způsobem zlodějna a neplnění povinností při správě majetku (domy patří městu Praha a ne MČ Praha 3! Ta je má pouze v péči "dobrého" hospodáře! Tak co na to ty modráku z ODS?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dluhy ať zaplatí vedení bývalé radnice

14.4.2013 15:35 vložil Jindra

PRO PANA HLOUPÉHO JENDU: No je vidět, že tomu nerozumíte. Tedy obávám se, že nerozumíte ničemu.Tak za prvé: Proč nám tady tedy nenapíšete, jak se to dělá správně? Jak jinak může MČ vymáhat pohledávky, než soud a exekuce, pokud se dlužník nehodlá domluvit? Pokud totiž svůj dluh chce řešit, má snahu, tak se s MČ dohodne na splátkovém kalendáři. Ovšem nesmí se na to vybodnout rok a pak se diví, že příjde exekutor... To by byl asi Váš případ... A za druhé: Podal jste trestní oznámení, že tady jde o podvod, klamání a neplnění povinností při správě cizího majetku? Asi sotva co... Zase jen další tlučhuba, který neumí nic a má pocit, že všemu rozumí....


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama