Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Problematické dědictví

Vložit nový příspěvek

Koalice jak má být

27.3.2013 12:43 vložil TRP

No vidím pánové, že Vám to jde. Soutěž o tlučhubu roku je v plném proudu. Dva silní adepti. Popov a Stropnický. To jen potvrzuje, proč tato koalice vznikla. Základem je porušování zákonů a starostka Hujová (prodavačka), která je pro udržení zlatého řetězu na krku schopna udělat všechno. Tak ono kdyby neseděla tam, kde sedí, tak by se asi snadněji rozkrývali její zlodějiny. Tak prodala Žižkov levici a ultra levici a tady máme výsledek. Zástupce Heller si tu vyjasňuje pojmy a dojmy s předsedou klubu Popovem, ten zase se zástupcem Stropnickým a ...? No a když se dva hlupáci perou, tak sociální demokracie dohání to, že dlouho nebyla u koryta. Cpe spousty (desítky miliónů) peněz svým kamarádům, kterým splácí své dluhy. Zaměstnává příbuzné, přihrává si zakázky... No a Hujové to vyhovuje. Ta utrácí kde může. Z fondu starostky si domu kupuje televize, dává si dary a granty, a také myslí na své politické kolegy z regionální rady TOP09. Těm také přihrává zakázky za pár miliónů ročně. Jen tak dál u bůh s námi.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Koalice jak má být

28.3.2013 09:34 vložil Heller

Je mi líto, ale nevyjasňuji si názory s kolegou Popovem, ale s těmi, kteří argumentují tím, že nájemné a na něm váznoucí dluhy nejsou vymáhány. Jsou, ale na některé dlužníky to neplatí. Možná, že jsou v tak špatné sociální situaci, možná je to ze \"sportu\". Proto chceme projednávat individuelně, nikoliv plošně odpustit.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Koalice jak má být

28.3.2013 10:14 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Tak já to vidím jinak. Zatímco minulé vedení radnice se s lidmi prakticky nebavilo, tak zmínění pánové se o to celkem dobře snaží. V některých názorech s nimi třeba nesouhlasím, ale v principu jsem rád, že se takto radnice otevírá.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Koalice jak má být, lži odésaka blba TRPa

1.4.2013 15:18 vložil petržíla

Trpe z Olšanské 7: ty jsi lotr od začátku a modrým soudruhům z ODS dobře sloužíš! Dostali přece přes držku a nemohou se z toho vysekat! A i na Praze 3! Konečně nejsouTI s modrým ptákem v Radě ani v koalici. Patří tam ,kam se za dvacet let posunuli -představitelé extrémní pravice (ODS) a k extrémní levici (KSČM). Tento článek je ve stylu dopisu kmotra a zastupitele za ODS p.h.! On jediný je tolik nasraný, že je schopen napsat takový dopis. Špína jedna. Proto si myslím, že TRP je nickname bývalého svazáka PH, za mlada alkoholika-chlast a mladý holky bylo jeho heslo! A potom veksl, topič, kamarád pomůže (Bors), potom politická likvidace Borse a hleďte - stává se ředitelem OPBH později SKM Praha 3! Dnes KMOTREM!
On by měl dobře vědět, kdo je za nedoplatky ve výběru nájemného zodpovědný! Kdy to začalo. A jak to probíhalo! Již jednou prý bylo odpuštěno 250 mil. Kč! A jak se přičinila minulá vláda ODS na radnici: Kozaplíková, Zdenda Lochman, Šmíd, Matušek, Benda a další vyžírky veřejné správy! Ukázali co dovedou- a těch nápadů kolem podzemních garáží, lanovky...
Prostě lemplové!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Koalice jak má být, lži odésaka blba TRPa

3.4.2013 10:49 vložil TRP

Tedy pane petržílo nebo žižkováku nebo kolik tady máte nicků. No vidím, že na sebe musíte být pyšný. Váš písemný projev stojí za to. Ovšem je vidět, že musíte být spřízněn s Kauza3.cz, jinak by Váš příspěvěk někdo smazal s okazem na jeho vulgárnost. No pan Ptáček se tu normálně schovává za spousty nicků... Že by znovu...?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Koalice jak má být, lži odésaka blba TRPa

28.4.2013 13:03 vložil Ez3kiel

Teda ale to je hnus, že na tu žumpu vůbec reagujete...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama