Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Problematické dědictví

Vložit nový příspěvek

Re: Koalice jak má být, lži odésaka blba TRPa

1.4.2013 15:18 vložil petržíla

Trpe z Olšanské 7: ty jsi lotr od začátku a modrým soudruhům z ODS dobře sloužíš! Dostali přece přes držku a nemohou se z toho vysekat! A i na Praze 3! Konečně nejsouTI s modrým ptákem v Radě ani v koalici. Patří tam ,kam se za dvacet let posunuli -představitelé extrémní pravice (ODS) a k extrémní levici (KSČM). Tento článek je ve stylu dopisu kmotra a zastupitele za ODS p.h.! On jediný je tolik nasraný, že je schopen napsat takový dopis. Špína jedna. Proto si myslím, že TRP je nickname bývalého svazáka PH, za mlada alkoholika-chlast a mladý holky bylo jeho heslo! A potom veksl, topič, kamarád pomůže (Bors), potom politická likvidace Borse a hleďte - stává se ředitelem OPBH později SKM Praha 3! Dnes KMOTREM!
On by měl dobře vědět, kdo je za nedoplatky ve výběru nájemného zodpovědný! Kdy to začalo. A jak to probíhalo! Již jednou prý bylo odpuštěno 250 mil. Kč! A jak se přičinila minulá vláda ODS na radnici: Kozaplíková, Zdenda Lochman, Šmíd, Matušek, Benda a další vyžírky veřejné správy! Ukázali co dovedou- a těch nápadů kolem podzemních garáží, lanovky...
Prostě lemplové!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Koalice jak má být, lži odésaka blba TRPa

3.4.2013 10:49 vložil TRP

Tedy pane petržílo nebo žižkováku nebo kolik tady máte nicků. No vidím, že na sebe musíte být pyšný. Váš písemný projev stojí za to. Ovšem je vidět, že musíte být spřízněn s Kauza3.cz, jinak by Váš příspěvěk někdo smazal s okazem na jeho vulgárnost. No pan Ptáček se tu normálně schovává za spousty nicků... Že by znovu...?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Koalice jak má být, lži odésaka blba TRPa

28.4.2013 13:03 vložil Ez3kiel

Teda ale to je hnus, že na tu žumpu vůbec reagujete...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama