Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Problematické dědictví

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dluhy ať zaplatí vedení bývalé radnice

3.4.2013 10:59 vložil Jindra

Vás museli pravděpodobně vyhodit z práce pro neschopnost a teď se tady snažíte mstít velmi ubohým způsobem. Co kdyby jste se nám tu představil? Abych na Vás mohl podat trestní oznámení za to, že víte o trestných činnech, jako je podvod, ovšem nikdy jste na to neupozornil orgány činné v trestním řízení. Což zakládá možnost stíhat Vás buď za neoznámení této skutkové podstaty nebo za pomluvu. Tak co Vy na to "hrdino"?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dluhy ať zaplatí vedení bývalé radnice

13.4.2013 12:28 vložil jenda

PRO PANA MODRÉHO JINDRU: (umí číst- K dnešnímu dni evidujeme dluh cca 186 mil. Kč, z toho jistina je 45,6 mil. Kč, náklady na soudní a exekuční řízení spolu s náklady na právní zastoupení jsou cca 13,5 mil. Kč a úroky s prodlení ve výši 127 mil. Kč. Dnes jsme bohužel svědky, že způsob vymáhání, který zvolili naši předchůdci (ODS) nebyl nejšťastnější a má hodně nedostatků:
že je to pomluva? To je výsledek práce modré radnice vedené s. Kozouplíkovou a jejími lemply. Nebudu se pídit po tom, který lempl měl trnto referát ve své pracovní povinnosti. Vím jistě, že to začalo, když byla u moci modrá tsunami, tehdy obsadila a řídila radnici jenom ODS. A taky si myslíš, že kontrolní orgány SKM něco dělaly? Prostě tyto "zlodějny" pěkně kryly. Způsobovali soudruzi Z ODS klamání úřadu i v ročních uzávěrkách. Proto Jindro, žádná pomluva, jistým způsobem zlodějna a neplnění povinností při správě majetku (domy patří městu Praha a ne MČ Praha 3! Ta je má pouze v péči "dobrého" hospodáře! Tak co na to ty modráku z ODS?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dluhy ať zaplatí vedení bývalé radnice

14.4.2013 15:35 vložil Jindra

PRO PANA HLOUPÉHO JENDU: No je vidět, že tomu nerozumíte. Tedy obávám se, že nerozumíte ničemu.Tak za prvé: Proč nám tady tedy nenapíšete, jak se to dělá správně? Jak jinak může MČ vymáhat pohledávky, než soud a exekuce, pokud se dlužník nehodlá domluvit? Pokud totiž svůj dluh chce řešit, má snahu, tak se s MČ dohodne na splátkovém kalendáři. Ovšem nesmí se na to vybodnout rok a pak se diví, že příjde exekutor... To by byl asi Váš případ... A za druhé: Podal jste trestní oznámení, že tady jde o podvod, klamání a neplnění povinností při správě cizího majetku? Asi sotva co... Zase jen další tlučhuba, který neumí nic a má pocit, že všemu rozumí....


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama