Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: TOP 09 je k smíchu a k pláči

16.2.2011 11:24 vložil sss

Nikdo nechce na nikoho házet nic zlého. Co vím já, tak návrhy na změny privatizačních podmínek existují, ale není důvod, proč je předávat TOP 09. Předání návrhů bylo součástí politických jednání po komunálních volbách, kdy se TOP 09 a ŽNS sešli ohledně sestavení vedení radnice na Praze 3. Sešli se jednou a na další schůzku, kde se to mělo řešit dále, už TOP 09 nepřišla, protože se dohodla s "vykuky" z ODS. Nyní je situace taková, že doposud nebyla svolána privatizační komise a lidé v jejím vedení neví, co budou s privatizací dělat a odmítají komunikovat se zastupiteli ŽNS.
Jestliže TOP 09 není schopna sama nic k privatizaci vytvořit, tak nemá co dělat ve vední radnice. Stejně tak nemá ŽNS v této fázi předávat výsledky své práce konkurenční straně TOP 09.
Popravdě mi nějak uniká smysl Vašeho textu, protože popírá volby, jako konkurenční boj a zároveň i jejich výsledky. Z celé situace je zřejmé, že TOP 09 se skutečně blíže jen prázdné schránce. Bylo použito jméno TOP 09, které zajistilo výsledek ve volbách i bez volebního programu pro Prahu 3, ale skutečnou práci, aby tvořil někdo jiný. TOP 09 nemá brečet na diskuzích webových stránek, ale má pracovat pro občany Prahy 3. Jestliže toho není schopna, tak měla jít do koalice s někým, kdo toho je schopen.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama