Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: TOP 09 je k smíchu a k pláči

6.3.2011 22:20 vložil Afka

Milý Bobeši,
zdá se, že jste zcela mimo mísu. Mikeska v ŽNS není a nikdy nebyl. Petice jsou běžně využívany v demokratických společnostech, že si s nimi ODS na Praze 3 vždy arogantně vytřela ..... je bohužel pravda. Předpokládám, že nejste příznivec ŽNS a už vůbec si neumím představit, že byste někdy něco ve prospěch obyvatel Prahy 3 udělal a o činnosti tohoto OS něco více věděl. Sedíte zevlujete a ve své malosti komentujete, že! OK.
ŽNS požaduje již druhým rokem po ÚMČ Prahy 3 pravidla privatizace přijatá pro první tři kola privatizace! Díky rozhodnutím vedení radnice je nikdy nedostala!!!!
Vlastní pravidla má připravena. Vážně si myslíte, že je má je dát bianco této sešlosti na radnici? To snad nemůžete myslet vážně.
ŽNS je v opozici a sleduje neplnění velebních slibů např. TOP 09. Bylo jasně řečenoé ZOP 09, že hned po volbách provedou audit v oblasti privatizace a do té doby pozastaví provatizaci jako takovou!!!
Nemusím Vám snad zdůrazňovat, že ani jedno se nestalo. Dál se jede podle "pravidel" ODS.
ŽNS je pro mě dobrá značka a záruka objektivnosti. Pokud předají svoje pravidla privatizace ODS a ODS II. (alias TOP 09) tak je budu muset označit za trouby. Taky nejsem členem žádné strany a mám k tomuto principu přímo averzi. Na obci se mají volit lidi a ne strany. Bohužel zde k tomu nedošlo.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama