Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Ajaj

22.2.2011 12:38 vložil Jirka

Tohle je docela průser. Řeknu vám pohádku o naivní straně TOP09. Představte si, že lidé z této strany nepoznali po volbách, že:
- ODS tady drancuje městskou pokladnu několik let v kuse
- že komunikace radnice je velmi nestandardní posledních x let
- že jsou kauzy jako Lochmann a Akropolis, které se dotýkají samotné podstaty fungování municipální politiky
- jediné otevřené medium na Praze 3 je Kauza3 a tudíž názory z tohoto zdroje mají nejakou elementární váhu, když už oni sami se v minulosti ani neobtěžovali dojít si někdy na zasedání zastupitelstva, mohli si ho prohlédnout zde
- nepřečetli si ani jednou v minulosti radniční noviny, aby zjistili, jaké lži se tam píšou

Místo toho po volbách:
- považovali zřejmě Stropnického a spol za bandu grázlů
- považovali Hurdu za guru politiky a za jediného spravedlivého a sedli mu na lep. Bezpochyby jste si nechali vyprávět báchorku o tom, jak mu leží na srdci občané Prahy 3 a jak to tady některá občanská sdružení rozvracejí
- rozhodovali se podle docházky na jednání zastupitelstva, přičemž ODS ji měla vždy 100 procentní, protože měli většinu a mohli si tak odhlasovat, co chtěli, naopak opozice radši šla často dělat něco užitečnějšího, než si nechat smát Hurdu do obličeje a nemít ani možnost se k věcem vyjadřovat, natož o nich hlasovat..
- mysleli si, že mandát od voličů je o tom, že si klidně můžou uzavřít koalici s ODS, proti které pravděpodobně ve volbách hlasovalo hodně přes 50 procent voličů na Praze3 (nemohl to vidět jenom totální pitomec...)

Když na to koukám, tak je mi špatně.

Pánové a dámy z TOP09 - teď nevím, jestli si o vás myslet, že jste nekonečně naivní, nebo v tom hledat záměr. Rozhodně si ale zřejmě myslíte, že my, voliči a obyvatelé Prahy 3 jsme neskutečně slepí, hluší a pravděpodobně i dementní. Pro Vaši informaci k období hodnocení. Obamu hodnotili také po 100 dnech a asi se nebudeme bavit o tom, jestli se dá srovnávat funkce nejmocnějšího člověka na světě a zastupitele na Praze3. :) Času jste tedy měli dost. Připravit jste se měli před volbami, stejně jako ostatní. Přejděme už konečně k činům!!!

Jak to, například, že mluvčího radnice dělá stále onen prolhaný Sotona sponzorovaný celou dobu Pavlem Hurdou???? Nebo také snad nevíte, že PR (jehož hlavní součástí je mluvčí a šéfredaktor radničních novin) je právě to, co by se mělo okamžitě změnit, abyste ukázali nový směr radnice???

Fakt vás nechápu. Hloupému napověz, .... Berte tedy toto, prosím, zatím jako nápovědu. JInak vás budeme muset kopnout!antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama