Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Ajaj

22.2.2011 18:43 vložil Jirka Ptáček

Pane Nemo!
Jako jeden ze zakladatelů Kauzy3 se musím vůči Vašemu tvrzení ohradit. Kauza3 je otevřená všem. Nabídku publikovat dostali všichni zastupitelé. Osobně jsem nabídl spolupráci jak předchozímu, tak stávajícímu vedení radnice. V historii Kauzy3 jsme publikovali příspěvky SZ, TOP 09, ČSSD, VV, KDU-ČSL i KSČM. Troufám si tvrdit, že jsme za 4 roky naší existence žádnému zastupiteli článek NEODMÍTLI. Pokud tu převládá hlas nějaké politické strany, je to důsledek aktivity jejich zastupitelů a jejich zájmu o voliče.
Diskusní fórum tohoto webu není též omezeno a kromě vysloveně vulgárních příspěvků nic nemažeme. I já předpokládám, že pod anonymními přezdívkami některých přispěvatelů se kromě řadových občanů skrývají také straníci a snaží se tu prosadit své názory. Ale snad nechcete hodnotit vydavatele podle diskuse pod článkem, ne?
Tedy pokud Vám přijde Kauza3 jednostranná, ptejte se Vaší strany (nebo strany kterou jste volil) proč mlčí. Ptejte se jejich straníků proč spí. Mají veřejnosti co nabídnout?

Pro doplnění bych rád uvedl, že sama redakční rada Kauzy3 rozhodně není ve svých preferencích vůbec jednotná. Zkuste se oprostit od všech konspiračních teorií. Připustit si, že v tom není žádný háček je pro některé stranické hlavy asi těžké :-) Hlavním smyslem Kauzy3 je poskytovat otevřený prostor. To, že se tu můžeme názorově tlouci snad k demokracii patří, ne?antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama