Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Ajaj

22.2.2011 19:04 vložil Nemo

Nechtěl jsem urazit ani nijak znesvětit Kauzu 3, proto jsem také napsal: " díky některým přispěvatelům." Je pravda, že sem mohou přispívat všichni bez rozdílu a toho si také vážím. Přesto se nemohu zbavit dojmu, že Kauza 3 směřuje jen jedním směrem. Např. kauza Nákladového nádraží. Já osobně jsem např. pro zbourání a pro vybudování nového "sídliště" místo něj a rozhodně nesouhlasím s tím aby NNŽ bylo zapsáno jako kulturní památka, jelikož to považuji za opravdu "hnusnou, funkcionalistickou" stavbu, která by sežrala mnoho peněz, ale žádná významný užitek by nepřinesla. Je to můj osobní názor, neovlivněnej ODS, Sekyra Group atd. Prostě je to můj čistě soukromý názor. Už se však rozcházím v tom, jaký typ "sídliště" by mělo na tomto území vyrůst.
Jsem pro, aby místo handrkování o tom, zda zanechat či nezanechat NNŽ by bylo lepší o tom vypsat "referendum." To, že P3 se brání zapsání jako kulturní památky je přece názor a být napadán za svůj názor a přesvědčovat o tom, že politici jsou uplacení, lháři a já nevím co, je dle mého zcestné.
Piště o tom, aby občané rozhodovali co dál. Napiště petici ( Vy máte velký vliv na P3 mezi občany) za referendum. Psát však jednosměrné články....

Jinak, samozřejmě, očekávám, že pod anonymi se skrývají i politici z té či oné strany a že mnozí z nich jsou nějakým způsobem zakomplexovaní či nějakým způsobem zklamaní a ještě to nerozdejchali, jen mi připadá, že některé články je v tom přímo vybízejí, místo aby byly psány "nestraně."

Avšak je to můj dojem a můj názor a také to neplatí na 100% o tomto webu. Naopak, díky tomuto webu jsem a dozvídám mnoho zajímavostí a kulišáren.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama