Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Ajaj

23.2.2011 01:00 vložil chk

Takže 5000,- za metr říkáte, Nemo? A to jste slyšel kde....? Ale třeba by stačila jenom ta částka, za kterou kupoval svůj druhý byt pan Lochman, "odborník" na privatizaci. Mimochodem, víte o tom, že vůbec nesplňoval dvě podstatné zákonné podmínky pro privatizaci? To radši budu mít v zastupitelstvu kohokoli jiného, než tuhle partičku, spolu s "odborníkem" na územní rozvoj panem Hurdou.
Mimochodem, ta budova nákladového nádraží vytváří jistou tvář této čtvrti. Já nejsem zastáncem zapisování podobných objektů na seznam kulturních památek, přijde mi to přehnané. Nicméně v tomhle pseudodemokratickém státě prostě jiný způsob neexistuje. Ta navrhovaná výstavba v této části, alespoň podle známých (či spíše záměrně ne příliš známých) návrhů je nechutně anonymní. To si Žižkov opravdu nezaslouží. Stejně jako si nezaslouží vládu v minulosti zkompromitované ODS a pravděpodobně v budoucnosti zkompromitované TOP09.
P.S. Nejsem členem žádné strany ani sdružení a ve volbách do PSP a MHMP jsem volil právě TOP09. Na radnici Prahy 3 jsem ji nevolil a zjevně jsem udělal správně.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama