Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: NNŽ

23.2.2011 19:07 vložil Nemo

Dobrý den pane Rut,
Vás ty budovy fascinují, mě nikoli a tak to bude napříč všemi obyvateli P3 (no, někteří nejspíš žádný názor mít nemají a nebudou).
Přesto, pokud prosazujete budovy jako kulturní památku, máte určitě plán, jak je do budoucna využít, aniž by "schramstly" celý rozpočet P3. Beru to s nadsázkou, ale nebudou to malé peníze na jejich údržbu, nemluvě o jejich rekonstrukci, která se zapsáním za památku ještě o dost prodraží.

Já tu nezpochybňuji to, že budovy něčemu brání nebo nebrání. I mě se nelíbí Centrál park a nechci tu druhý takový, ale jak jsem již napsal, zapsáním NNŽ jako kulturní památku je krok špatným směrem. Každopádně je to můj názor, tak jako máte názor Vy a domnívám se, že by o osudu NNŽ měli rozhodnout obyvatelé v referendu nebo veřejné diskuzi. Jakmile bude NNŽ kulturní památkou, cokoli dalšího bude obtížné dělat. Zmenší se manévrovací prostor atd. a věřte, že památkáři budou jak "osina v zadku" při jakémkoli úmyslu využití a přestavbě NNŽ.

Proto Vám doporučuji, zamyslet se nad tímto krokem a hned neútočit na vedení radnice, jež mimochodem zastupuje občany P3, když zastává jiný názor.
Existuje mnoho jiných prostředků, jak zajistit, aby nevyrostl nový Centrál park. Chápu, že v předešlém volebním období měla vše v rukou ODS, ale nyní je situace jiná. Už nevládne ODS rukou všemohoucí, tak co třeba zajít za zastupiteli TOP09? Co vím oni také nestojí o Central park číslo 2.
A to, že TOP si vzala za partnera ODS ještě neznamená, že vše půjde ve starých kolejích.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama