Diskuse

Reakce na příspěvek

Dvě poznámky.

22.12.2015 19:51 vložil Týna Trnková

První. Je z vás cítit stará generace. Generace, která se ještě pro své voliče může ohánět spojeními jako tradiční hodnoty a svoboda a v jedné větě říci, že je třeba solidatrity, ale ne v rozporu s lidskými právy. Moje generace, generace vašich dětí, už takovým pojmům bude rozumět a nebudou na ně fungovat. Moje generace už snad nebude generací donašečů, stěžovatelů a netolerantníh lidí ohánějících se tradičními hodnotami (aniž by je dokázala a vůbec cítila potřebu definovat). Moje generace je generace Kliniky stejně jako generace svobodnějšího myšlení, technických libůstek, nezávislého cestování a virtuálního porna. Moje generace nechápe politiku jako boj o moc jednou za pár let u volební urny. Moje generace chodí na demonstrace a nebo na politiku úplně kašle, protože tuší, o čem se tady hraje.
Moje generace nevolí lidi, jako jste vy.

Druhá. Boj o Kliniku, do kterého se zapojujete je bojem ideologie. Bojíte se ho takto pojmenovat. Proč? Říct, že je to váš osobní boj a ne boj za vaše voliče, protože stížnosti chodí na kde co a sto podpisů nemá běžně téměř žádnou váhu. Jste zastupitel za ODS a je jasné, že stojíte na druhém břehu (pokud budeme politicky polarizovat) a bylo by mnohem lepší říct, že prostě nechápete “naše" myšlení. (Což nechápete, protože argumentujete neziskovkami, jako byste si snad myslel, že jsme něco stejného..)

A ještě otázka: Kdo je Filip Stome a jaký vztah k němu máte? Jaké zájmy má na Praze 3 a jak mu pomáháte je naplnit?antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama