Diskuse

Názor zastupitele: Po prvním žižkovském squatterovi je v Praze 3 pojmenována i ulice

Vložit nový příspěvek

Vaše plány?

8.3.2016 16:20 vložil kališník

Nic jste nezachránil akorát zakonzervoval chátrající barabiznu na věčné časy a čachry po čase to bude černá díra. Oportunistická výzva tady není developerovo (navíc to není ani slovo) je spíš označení tadyjenaše království. To, že neumíte jednat z developery je ostuda a ubohost. Sedíte na radnici jenom kvůli penězům a každou nedůležitou blbost projednáváte do úmoru, aby dětem bylo na byt atd. Kde máte nové domovy důchodců nové ldn a pečovatelské domy stacionáře ty staré vypadají asi jako nákladové nádraží. Kde máte vlastní projekty na využití Náklaďáku. Nemyslím nějaká komunitní centra nebo jiné nesmysly. Podívejte se na Karlín to je tepající čtvrt ze Žižkova jste si udělali tadyjenaše království tj. špinavé bez obchodů bez zákazníků a za chvíli bez lidí tedy těch co se chtějí stěhovat do moderních nevysokých budov.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Vaše plány?

8.3.2016 20:47 vložil Radek

to jim nevysvětlíte, ta ideologická třídní nenávist vůči rozvoji a novým čtvrtím. Heslo "Tady není developerovo" ve mne vzbuzuje stejné pocity, jako "tady kulakům pšenka nepokvete".


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Vaše plány?

9.3.2016 17:25 vložil Zizkow

Ano, to je přesné. Rétorika 50 let nabarvená na fialovo. Politika ulice, křiku a urážek. Žlučovitá nenávist k čemukoli, co se liší od mého světonázoru. Kastování lidí.

V Praze 3 toto reprezentuje zejména strana zelených a několik jejích exponentů. Velká smůla pro městskou část....


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama