Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výstižné

3.10.2011 17:26 vložil Bez iluze

Stačí se dohodnout s Žižkov nejen sobě, vyvolat hlasování a revokovat dřívější usnesení.

Stačilo si dát jako podmínku pro vznik koalice s ODS totální obměnu vedení akciovek. Vzhledem k naivitě členů TOP 09 zcela neprůchodné. Bohužel jste neznali politické poměry v Praze 3 a až po vzniku koalice jste zjistili co se děje.To už bylo na změnu v akciovkách pozdě. ODS si s vámi pohrála jak kočka s myší a teď se vám to nelíbí. To se dá pochopit, protože nikdo nechce vypadat jako blb. Každopádně to, že se vám AŽ po roce vůbec podařilo dostat dovnitř akciovek o něčem svědčí. Bohužel o ničem dobrém pro TOP 09. Ještě teď jste naivní.

Ble, ble, ble. Ty informace měly být dávno zvěřejňovány. Smlouvy jsou záměrně "uschovávány" pod křídla akciovek, kde prý podléhají obchodnímu tajemství. Po celou dobu se snažila Strana zelených a Žižkov nejen sobě k informacím dostat, ale kde nic tu nic. ODS s ČSSD si dál jede svoje kšefty vám přímo pod rukama.
Teď se k informacím o smlouvách týkajících se Lupáčovky snaží dostat občanské sdružení Oživení. Taky z velké části marně.

Ohledně zveřejňování na webu. To je krásná myšlenka, ale jenom podtrhuje vaší naivitu. Na tom webu nejsou ani teď zobrazovány zápisy z výborů a komisí. Zápisy ze zastupitelstva jsou tam poslední 3 a před rokem 2011 vůbec nic.

Zadržování informací, to je to, co se aktivně praktikuje na webu MČ Praha 3.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama