Diskuse

ODS si udržela vliv na akciové společnosti Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Výstižné

4.10.2011 19:39 vložil Simeon Popov

Vážený pane "Kardinále",
musím se přiznat, že tak trochu nechápu ?! Určitě jsem dne 30.9. v 10:30h nepsal, že chci něco revokovat. Prosím přečtete si můj příspěvek ještě jednou. Možná jste si spletl autora, nemyslel jste náhodou pana Bc. Stropnického ? A opakuji asi po třetí, opozice je zastoupená v a.s. a do budoucna bude a možná i více ! A dovolím se Vás zeptat na Váš názor, popř. těch co nejvíce křičí, kolik členů opozice v a.s. orgánech je dost, resp. kdo tam má být (jmenovitě), aby byla opozice spokojena ? Děkuji za upřimnost !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Výstižné

4.10.2011 22:10 vložil chk

Já sice kardinál nejsem, dokonce ani člen opozice - jsem pouze řadový, politicky neangažovaný občan Prahy 3. A jestli bych se k problému mohl z této pozice vyjádřit, tak určitě by v jakékoli a.s. mající něco společného s městskou částí neměly figurovat jména jako Lochman, Hurda nebo Kozumplíková.
Přiznám se, že o těchto akciovkách jakožto běžný občan vlastně ani nemám šanci získat příliš mnoho informací a prohledávat rejstřík za účelem zjištění výskytu těchto jmen se mi nechce. Někde jsem je však v nějakém přehledu zahlédl, a jestli onen přehled byl stále aktuální, tak z toho opravdu radost nemám.
Jinak jestli tou "opozicí zastoupenou v představenstvu" oněch a.s. myslíte tu jednu jedinou komunistickou zastupitelku, tak to můj smutek ještě zvětšuje, pane Popove.
P.S. To, že tato jména jsou pouze z jisté nejmenované politické strany vůbec nesouvisí s mou politickou orientací, ale s nepěknými zkušenostmi právě s těmito konkrétními lidmi.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Výstižné

4.10.2011 22:27 vložil Simeon Popov

No, pokud vidíte pouze rudě, pak je to špatné, avšak kolega Rut ze Ž(n)S Vám graficky i textem přiblížil počet a složení členů orgánů a.s.. Prosím, podívejte se lépe.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Výstižné

5.10.2011 10:46 vložil chk

Rudě vidím puze tehdy, když v zodpovědných orgánech jsou komunisté místo demokratické opozice, pane Popove. Přičemž ČSSD za opozici příliš nepovažuji, poněvadž v těch kšeftících s ODS jela docela dlouho.
Ale ke konkrétním jménům:
V přehledu pana Ruta vidím jak jména, která jsem zmiňoval výše (Lochman, Hurda, Kozumplíková), která rozhodně patří lidem, kterým bych nesvěřil ani třídní pokladničku v dobách mé povinné školní docházky, tak i jména Gruber, Císař, což sice nejsou politici, ale drzí gauneři nejhrubšího kalibru. Pak tam vidím tu komunistku Hronovou (to si opravdu nedovedu vysvětlit) a za ČSSD Kuciána, který mou důvěru také příliš nemá.
Takže, pane Popove, připadá Vám, že tito lidé do podobných orgánů opravdu patří? Mají důvěru vaší politické strany na Praze 3? Opravdu.......? :-/


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Výstižné

19.10.2011 11:10 vložil chk

Doufal jsem, pane Popove, že mi nějak vysvětlíte to "rudé vidění". Přiznám se, že jsem tento termín vůbec nepochopil.
Jinak svůj názor na lidi zastupující Prahu 3 v různých společnostech jsem napsal snad dost jasně, teď by mě zýajímal názor Váš.....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Výstižné

5.10.2011 13:21 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Dobrý den,
v tom příspěvku, který jsem zmiňoval, jste se odvolával na nereálnost revokace. Nikoliv na to, že dané usnesení revokovat nechcete, resp. že s ním v zásadě souhlasíte.
Tedy revokace reálná je - aby bylo jasno.

Jinak k Vašemu dotazu. Podle mě by stačilo, kdyby ŽNS (která je významnou součástí zastupitelstva) měla alespoň jednoho zástupce v každé A.S. To by jí možná neumožnilo věci měnit, ale byla by umožněna alespoň kontrola. Vemte si, že i KSČM, která má jedinou zastupitelku se v dozorčích orgánech vyskytuje a ŽNS, která tvoří bezmála čtvrtinu zastupitelstva je systematicky vyšachovávána.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama