Diskuse

Opozice na protest opustila jednání zastupitelstva Prahy 3

Vložit nový příspěvek

ODS+KSČM+ČSSD

19.12.2008 11:19 vložil Čenda

Vážení petičníci, dobře si všimněte, kdo s ODS drží basu. Až bude pan Ráb, zastupitel za KSČM organizovat další petici, vzpomeňte si...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ODS+KSČM+ČSSD

19.12.2008 12:43 vložil ČSSD drží basu s ODS! To je hnus§

KSČ má v zastupitelstvu 2 členy. Více mne však pobouřilo, že ČSSD, která se v poslední době snaží se vtělit do role slušné strany, která respektuje stanoviska veřejnosti- dnes se již nedá hovořit o tom, že se jedná o pomýlené, krajně-pravicové občany! Tito občané - viz krátký článek v Metru dne 19. prosince 2008 si přejí, aby Radnice a její radní spolu se zastupiteli řádně vykonávali své povinnostia a věci veřejného zájmu! Paní starostko z ODS odstupte nebo Vás mohou přístě nespokojenci třebadefenestrovat!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ODS+KSČM+ČSSD

19.12.2008 12:44 vložil Josef Ráb

Milý pane Čendo,
nebuďte tak zaujatý, jako žižkovští radní.
Po svém vystoupení k rozpočtu MČ, který jsem odmítl přijmout a po vystoupení předsedů klubů SZ a SNK/ED jsme jako první s kolegyní paní Hronovou opustili jednání zastupitelstva. My bohužel klub mít nemůžeme. Škoda, že jste na zastupitelstvu nebyl, pak byste se mohl vyjádřit objektivně i k tomu, jak přítomní občané reagovali na mé vystoupení a jak tato reakce nadzvedla ODS.
Ing. Josef Ráb


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: ODS+KSČM+ČSSD

19.12.2008 14:39 vložil K.H. Borovský, sešel jsem hanbou nad ODS!

Kde je reakce ČSSD pane Kuciáne? Pan Ing. Ráb vše vysvětlil pro ty, kteří nebyli přítomni na zasedání zastupitelstva. O to více mne mrzí, že zastupitelům za ČSSD je to šuma fuk! Zvláště předsedkyni kontrolního výboru!
Doufám, že pro Žižkov bude den 18. prosinec 2008 brán jako veřejný nesouhlas zastupitelů za Prahu 3 z ostatních stran (mimo krajně pravicové až extrémně neschopné) ODS!
Už si bez opozice a občanů dělejte ODS co chcete! Volové!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama