Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Dotaz

15.4.2019 15:40 vložil Žižkovák

Milá paní,

vymalování či výměna kachliček a vany v koupelně není rekonstrukce. Tyto úpravy dělají na vlastní náklady i ti co neplatí takto nízký nájem. Nebo to je opravdu rekonstrukce, tj. přeházení nosných panelů v paneláku? Naříkáte, že se do vašeho domu neinvestovalo. Asi proto, že nájem v těch domech je tak nízký, že si na rekonstrukci nevydělá. Jste znevýhodněni? V čem prosím vás při vědomí tak směšně nízkého nájmu oproti obvyklému na trhu? Nebo tím, že nemůžete k dosud nízkému nájmu byt odkoupit za rovněž nízkou privatizační cenu?
Není možné se prý odvolávat nas možné zvýšení mezd a důchodů .... byla jste totéž říct např. v samobsluze, aby prodávali za ceny 20 let staré, protože není možné se odvolávat na zvyšování platů? Rovněž zvyšování své mzdy/důchodu také vítáte, že?
Pokud vám připadá směšná výše nájmu 120Kč/m2 tak nehorázná, jistě je všude možně spousta lákavějších nabídek nájmu. Třeba vám poradí zástupy těch, kteří musí vyjít s nájmy 350Kč/m2 až jim budete vyprávět, jak nehorázný nájem máte.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama