Diskuse

PhDr. Matěj Stropnický, SZ: Co se stalo pod věží

Vložit nový příspěvek

Re: Kdy začnete skutečně zastupovat občany?

28.11.2013 18:19 vložil Matěj Stropnický

Vážený pane Fialo,
nevím, jak na takto nekorektně postavenou kritiku reagovat přiměřeně, tak asi takto: mám podat výčet toho, co jsme udělali? To přece ví každý čtenář Radničních novin. Jste mezi nimi? Pokud ano, víte to. Pokud jím nejste, nelze než doporučit jejich četbu, tam se o většině dozvíte.
S pozdravem,
Matěj Stropnický
P.S.: "o privatizaci ani nemluvě" - to jste myslel konkrétně jak? vždyť jsme změnili pravidla, prosadili další slevy, sestavili harmonogram (to vše bez zdržení v prodejích) a zastavili olbřímí rekonstrukce, abychom nedrancovali obecní rozpočet a nenavyšovali ceny při prodejích na nedosažitelnou výši. Přijde mi, že jste spíš volič jiné strany, který se tady "pozastavuje" poněkud účelově. Ale třeba Vám křivdím, zastavte se někdy v úředních hodinách u mne, rád Vám poreferuji o tom, co jsme za ten rok a půl udělali. A buďte zdráv!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Kdy začnete skutečně zastupovat občany?

30.11.2013 00:29 vložil Simeon Popov

Zdravím pane kolego! Musím se přiznat, že mne mírně "pobavilo" Vaše prohlášení v části o Vašem zastavení obřích rekonstrukcí, čímž jste v podstatě vlastními těly zabránili drancování obecního rozpočtu a zajistili nenavyšování cen při prodejích na nedosažitelnou výši. Pokud si dobře pamatuji zasedání ZMČ Praha 3 v březnu 2012, a pak následující události až do června 2012, tak to bylo trošičku jinak. Ale, to není podstatné ... Důležité nyní je, že nám pomůžete ve Správě majetkového portfolia Praha 3 a.s. se zajištěním financí, zajištěním zakázek a naplněním, bez jakýchkoli prodlení, harmonogramu privatizace.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama