Diskuse

PhDr. Matěj Stropnický, SZ: Co se stalo pod věží

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Obvyklý radniční alibismus

30.11.2013 21:50 vložil Radim Hejč

Blabolite... Obcan voli Zelene, protoze ceka, ze to je strana, ktera presne takove nesmysly za nej pohlida. A pokud neni schopna jim zabranit tak mu da vedet, aby mohl reagovat, priapadne demonstrovat. Kdyz se rano probudi a kouka z okna ze bagruji park, je opravdu trochu pozde. Opravdu vite o nekom, kdo si chodi kazdy den cist uredni desku ? Mozna Vy, kdyz jdete kolem do prace..?

Maly priklad:
Kdyz jsem napsal na chodcisobe.cz o tom, ze ve Fibichove chybi 8 stromu v ohradkach pro ne urcene, napise mi Ondrej Rut sahohodlouhe vysvetleni, proc tam neni mozno stromy vratit...

Existuji lepsi varianty jednani, nez si nastudovat, proc vlastne na radnici nemuzete nic delat. A spravnymi argumenty se da podporit cokoliv. I to ze by jste mimo sebepropagace delali eco pro obcana. S takovouto "zelenou politikou" s mym hlasem jiz nikdy nepocitejte...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Obvyklý radniční alibismus

30.11.2013 22:13 vložil R.H.

Tedy, leda, ze by jste z Nakladoveho nadrazi udelali jeden veliky Central Park .o)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Obvyklý radniční alibismus

2.12.2013 13:48 vložil Matěj Stropnický

Dobrý den,

chápu Vaši nespokojenost, ale myslím, že tolik paušalizace přeci jen není na místě. Zeleně, kterou jsme zachránili nebo pomohli zachránit (Škroupák, Jiřák, Kouřimská, Parukářka, Pražačka ad.) je mnohem víc a bez významu není ani to, že jsme samozřejmě prosadili konec aktivnímu postupu radnice při likvidaci zeleně další zástavbou. Je to vskutku na to, abyste zelenou politiku dával do uvozovek? Myslím, že jste příliš příkrý. Celá záležitost Mahlerových sadů je velmi nepříjemná, pro obyvatele, pro nás na radnici, i pro mne osobně (ve Fibichově ulici bydlí moje maminka přímo naproti parku). Hryžu si nehty, že nebylo uděláno dost.
Ale abych obrátil list k budoucím rizikům, sdílím sem včerejší pořad ČT Nedej se!, který poukazuje na obrovské nebezpečí spojené s novým tzv. Metropolitním plánem, který připravuje primátor Hudeček a magistrát: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1095913550-nedej-se/ Bude potřeba velmi mnoho společného úsilí, abychom této jeho podobě zabránili a budeme k tomu potřebovat rozhodně podporu každého, komu na městské zeleni záleží, tedy i podporu Vaši. Tady se nic nezanedbalo, připomínky radnice poslala včas, ale i tak je riziko obrovské: rozhoduje magistrát, nikoliv my. Nejdůležitější je o věci již teď vědět, proto prosím odkaz pokud možno sdílejte a informace šiřte.
S pozdravem
Matěj Stropnický


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama