Diskuse

PhDr. Matěj Stropnický, ŽNS: Nákladové nádraží? Žádejme nemožné

Vložit nový příspěvek

Re: Účel světí prostředy

6.10.2014 11:37 vložil Matěj Stropnický

Dobrý den,

spojení různých subjektů do občanské koalice Žižkov (nejen) sobě je založeno na programové shodě, která je na místní úrovni možná i u stran, které by se jinak shodly obtížně. Dává nám to možnost netříštit síly. Víte, nemáme totiž žádného Karla Schwarzenberga, jehož jméno by pro nás automaticky znamenalo 20% ve volbách, my si výsledek musíme odpracovat sami.
Co se týče spekulace paní starostky okolo nádraží: v textu jasně píšu, že jednání o budově i pozemcích musí být vedeno s vlastníkem, tj. Českými drahami, a obojí má být podle našeho společného programu na konci ve veřejném vlastnictví. Koalici Žižkov (nejen) sobě nikdo nesponzoruje, peníze od developerů odmítáme a kampaň si platíme sami. Máte, paní starostko, příliš bujnou fantazii hraničící v tomto případě snad až trochu s konspirací..
A ještě pro pořádek: NNŽ vyhlásila památkou ministryně kultury Alena Hanáková, která byla do své funkce delegována starosty a nezávislými (STAN), nikoliv TOP 09. STAN je dnes součástí koalice Žižkov (nejen) sobě.

S pozdravem
Matěj Stropnický


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Účel světí prostředy

7.10.2014 09:21 vložil Jirka Ptáček

Matěji, jak správně říkáš, TOP 09 má svého Karla Schwarzenberga, ale soudě dle nových plakátů Žižkov nejen sobě, vy jste si pro změnu zase obstarali přízeň Andreje Babiše. Můžeš mi prosím vysvětlit, jak je myšlena ta formulace z vaší inzerce, že ANO je v programové shodě s Žižkov nejen sobě? Já jsem nikdy žádný program ANO pro Prahu 3, ani na magistrát neviděl.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Účel světí prostředy

7.10.2014 12:31 vložil Simeon Popov

Jde o shodu na vyšší úrovni ... duchovní! ANO 2011 na Praze 3, žádný program nemá a pro HMP vyšel nějaký zpravodaj s velice kontroverzním obsahem a u něj bych byl velice opatrný s označením. Nebo se mýlím?


Reagovat  Reagovat s citací


PhDr. Stropnický Matěj je fakt matěj?

9.10.2014 23:08 vložil Vašel

PhDr. Stropnický Matěj je fakt matěj? Není to tak dávno, co velice aktivně horoval za penězovod z radnice Prahy 3 skrze Viktorku kmotrovi socanů Vinšovi a povedlo se. Nyní tedy jak píše paní staroska, PhDr. Stropnický Matěj aktivně horuje za další penězovod zkrze kontejnerové překladiště na NNŽ kmotrovi KDU-ČSL Sekyrovi. No není ale fakt matěj? Nebo co z toho má!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama