Diskuse

Pirátská analýza odhalila předražené zakázky na GDPR

Vložit nový příspěvek

Poznámka

14.10.2019 23:02 vložil Vladimír John

Dobrý den, pane Štréble,

zajímavé srovnání, ovšem mi chybí dva fakty v tomto článku:

1) Návrh řešení současného stavu
2) Článek absolutně nezohledňuje připravenost MČ. Ta byla absolutně tragická i vůči ostatním pražským čtvrtím (což už je co říci). Například ředitelé ZŠ a MŠ si tuto agendu na Praze 3 museli zařídit zcela svépomocí s takřka nulovou pomocí. Rychlé řešení bylo tedy drahé.. prima..tak už to víme..po bitvě.

Omlouvám se, ale od svého vládnoucího zastupitelé, který na starosti tak důležitý resort čekám víc než statistickou předvolební agitku (sorry).


Hezký den


Reagovat  Reagovat s citací


Dva rozumy

2.7.2019 19:19 vložil Kurďel

VAM ZUSTAVA ROZUM STAT, JAK SE U NAS DRIV HOSPODARILO A NAM ZUSTAVA ROZUM STAT Z TOHO, JAK HOSPODARITE NYNI! KONKRETNE HOSPODARENI S OBECNIMI BYTY, JE NEUVERITELNE ZE MATE 243 VOLNYCH BYTU /viz link nize/, DO KONCE ROKU 2019 JICH ZVLADNETE OPRAVIT POUZE 37! A CO PRISTI ROK? TO JICH ZVLADNETE OPRAVIT CCA 70 A ZBYTEK DALSI ROKY?
BY JSTE OD NAS Z FIRMY LETELI NA HODINU TAKHLE HOSPODARIT


https://www.praha3.cz/getFile/case:show/id:886532


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Dva rozumy

8.7.2019 09:33 vložil Michal Gill

Do problematiky moc nevidím, ale zrekonstruovat 1 zdevastovaný byt je otázka statisíců až milionů. Vzhledem k tomu, že dobře vím, že městská část nemá nafukovací investiční rozpočet, úplně nevím, jak přesně byste chtěl opravit všechno najednou? Ano, souhlasím, že zanedbaný městský majetek je průšvih, který je třeba napravit, ale kouzelný proutek ani bezedný měšec MČ P3 bohužel nemá.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Dva rozumy

8.7.2019 22:28 vložil Kurďel

Neohánějte se tady kouzelným proutkem. U nás v domě v Ostromečské 5 proběhla privatizace, máme tady skoro 140m2 volný byt 5+1 jakou dobu volný!

Umíte si spočítat, kolik jste za to mohli utržit za nájem za rok?

Proč ty velké byty nenabízíte nejvyšší nabídce prvního nájmu soutěží a byt si nájemník opraví svým nákladem, jako to dělala Praha 10?

Proč byt neprodáte v aukci nejvyšší nabídce?

Nebo ho snad opravíte, přidělíte sociálním případům, ne-li nepřizpůsobivým občanům, kteří si půjdou vyběhat příspěvky na bydlení a jen se převedou peníze za nájem ze státní kasy do Městské části?

Nebo proč neumožníte privatizovat i lidem kteří si výjimkou žádají o odkud a nedovolujete jim to?

Proč se nezbavíte prodejem nerentabilních nebytových prostor?

Podivejte se na link https://www.praha3.cz/urad/volne-nebytove-prostory/sklad-lucemburska-40-1856-vyzva-c-723-n886944.htm to je ostuda vůbec takovou provlhlou díru vyfotit, natož to pronajmout. To aby si živnostník opravil na svoje náklady?Nerozuměl tomu Stropnický, tak se předalo žezlo jeho kamarádovi Ruthovi. Jeden stál za 18 a druhý za 20 bez dvou J Klidně to panu Ruthovi přetlumočte. Psali jsme už dřív panu Stropnickému, ale bez výsledně a druhému následníkovi již psát nebudeme


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Dva rozumy

10.7.2019 14:44 vložil Martin

Co so volič navolil, to má. Plus i dvojnásobnou dan z nemovitosti na Praze 3 viz https://archiv.ihned.cz/c1-66601770-prazske-casti-zvazuji-jak-zvysit-dan-z-nemovitosti-nektere-z-nich-ji-zdvojnasobi


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama