Diskuse

Rušné zasedání Zastupitelstva městské části Praha 3

Vložit nový příspěvek

KSČM

2.11.2011 12:19 vložil žižkovák

Komunisty na Praze 3 volím, protože na rozdíl od jiných si opoziční politiku nepletou s osobním exhibicionismem a pro lidi fakt něco dělají viz. http://praha3.kscm.cz


Reagovat  Reagovat s citací


Re: KSČM

2.11.2011 14:01 vložil Jirka Ptáček

Když vidím jak hlasuje pani Hronová (jediná zastupitelka za KSČM v Praze 3), tak mám pocit, že pracuje především pro ODS a pana Hurdu. Ve všem. Útěchou jí může být, že je hned v několika placených orgánech obecních firem Prahy 3.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: KSČM

2.11.2011 16:47 vložil chk

Komunisté toho za čtyřicet let jejich vlády udělali pro lidi opravdu hodně. Zřizovali jim perfektně fungující pracovní tábory, chránili je před nekvalitní a ideologicky nevhodnou hudbou, ale i jiným úpadkovým uměním, vydávali jedny z největších (myslím formátem) novin na světě, ve kterých nebylo zbytečně mnoho skutečných informací, a tak se s nimi například dobře topilo. Neobtěžovali lidi existencí více nezávislých politických stran a výrazně jim tím zjednodušovali rozhodování ve volbách. Hranice byly téměř neprodyšně uzavřené a tak lidé nemuseli utrácet své těžce vydělané peníze na drahých zahraničních dovolených. Také tím lidi chránili před oním laciným kapitalistickým pozlátkem, které je tak moc ohrožovalo. Říkali lidem, který názor je ten jedině správný, čímž jim velmi zjednodušovali život. A ty, co měli názor odlišný, odstraňovali do těch pracovních táborů nebo rovnou popravovali, aby zbytečně nezatěžovali obyvatelstvo svou odlišností.
Takže marně přemýšlím, čím by se měli komunisté českoslovenští lišit od komunistů moravských a českých.......?


Reagovat  Reagovat s citací


Ta paní je UFO

24.10.2011 09:33 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Ta rubrika se jmenuje názory zastupitelů Prahy 3. Názor v tom článku nenacházím... to je spíše referát. Referát na úrovni žačky základní školy.


Reagovat  Reagovat s citací


Co to je???

24.10.2011 08:11 vložil JaB

A tímto nám chtěla soudružka Hronová říct co??? Že pan ministr přijel pozdě ohledně zasedání nějaké vlády? Že se hledá využití pro nákladové nádraží - to se soudružce určitě nelíbí - přece její mocipán Pavel H. už má plán (ten je nutný podpořit, jinak by se mohlo stát, že tato dáma přijde o svoje místečka v dozorčích radách). A závěr, že pan ministr odjel - opravdu čtení na úrovni.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama