Diskuse

Starostka Prahy 3 - Milena Kozumplíková (ODS): Jsme v poločase

Vložit nový příspěvek

Nepořádek v komunální hygieně, výkaly, chodníky

19.1.2009 14:48 vložil jaroušek kytina

Praha 3- dobrá adresa!
Vážení zastupitelé, v jejichž obvodu leží ulice Radhošská! Zpozorněte!
V neděli jsem s kočárem brouzdal po Praze j a jezdil jsem ulicí Radhoštskou! V neděli svinčí, dezolátní chodníky, přeplněné oddkové kontejnery , psí exkrementy! To je prosím obraz té části Žižkova navazující na ulici Vinohradskou!
Vážení zastupitelé- když už nic neděláte tak alespon neškoďte a o d e j d ě t e z pozic! ODS stojí tak alespoň za to leno, se kterým se na horním Žižkově setkáte! Kdo jste zastupitelé si zjistím a vyvinu tlak, abyste odešli ze zastupitelstva!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nepořádek v komunální hygieně, výkaly, chodníky

26.1.2009 13:10 vložil hurdásek

Jmenuji zodpovědně nezodpovědné zastupitele za ODS za třetí volební obvod:
Jsou to členové radnice Mgr,. Šmíd, Kozumplíková a do počtu Vilímec, MUDr. Žmolíková, doc. Černý. O těchto zvolených členech zastupitelstva za ODS jsem vůbec neslyšel, že by něco dělali- jsou jenom pro zajištění pohodlné většiny žižkovské mašinérie ODS a pravděpodobně jim je vše jedno! Volám na Vás- už se konečně projděte po svém volebním obvodě, jestli tam bydlíte. Radhoštská, Baranova, Dům v péči ODS- SKM Praha 3 Baranova 40! Máte nejvyšší čast zmizet z politické scény!
Ostatní zastupitelé pánové Rut, Ing. Ráb, Ing. Mikeska a částečně pí. Oubramová mají mojí důvěru! Jen ji zbytečně neprohýřte! AŤ volby přinesou novou nemafiální zastupitelskou demokracii!


Reagovat  Reagovat s citací


už aby byl konec! Čím dřív tím líp!

12.1.2009 14:42 vložil karel

Myslím si, že by paní starostka měla vyslyšet přání občanů- odstoupit spolu s žižkovskou radnicí a jejími mafiány! Cožpak jsou pro ODS přínosem takoví jako hurda, lochman, šmíd, pecha, Samá to mafie


Reagovat  Reagovat s citací


Paní starostko jaké odměny dostali výtečníci?

29.12.2008 15:42 vložil honzík

Jste na konci vládnutí!
Dotaz : Jak si rozdělili odměny za scou činnost soudruzi a soudružky z ODS, KSČM a ČSSD v a.s. Správa komunálního majetku?
Jaký prachy přinesl Ježíšek předsedovi představenstva Milanu Českému (bývalý starosta, dnes zapojen do byznysu na Praze 3- bez vyznání a vzdělání? Jak byl ježíšek štědrý místopředsedkyni představenstva pí RNDr. E. Kaprasovou, CSc.(přilepšení k důcodu 72 let)?, členu představenstva zastupiteli MČ P3, řediteli a členovi představenstva SKM P3 Ing. Pavlu Císařovi,. a dalším členům tentokrát dozorčí rady Ing. Nezpěvákovi (KSČM, odstěhovanému z Prahy 3, Zdeně Hladíkové, Ing. Heleně Bartákové. Samotnou kapitolou zůstává vytížený ředitel Vinohradské nemocnice MUDr. Marek Zeman (bývalý místostarosta a místopředseda obvodního výboru ODS, místopředsedovi Ing. Bohuslavu Nigrínovi (dobře upácený člen ČSSD), a samozřejmě předsedovi dozorčí rady mafiánovi z ODS, předsedovi obvodního výboru ODS a nepřehršli dalších aktivit (viz server justice), zastupitelu na PRaze 3, zastupiteli na "Velké" radnici, členu nadace pro rozvoj Prahy 3 společně s jmafiánem jednatelem Ganíkem (alias Milan Ganik z Nebušic a jednatelem různých a.s. Central Park Praha)
Všichni tito povedení chtějí jen jedno! Dobře se přiživovat na veřejných prostředcích! Tak se blbouni snažme!


Reagovat  Reagovat s citací


Prosím o přidělení bytu

22.12.2008 15:48 vložil Kristýna Baláková

Dobrý den mám již asi 10 let žádost o byt.Mám 10 letého syna a zřejmě příští rok nebudeme mít kde bydlet.Tímto vás prosím jestli by nebylo možné mi přidělit byt na Praze 3.Děkuji s pozdravem Baláková.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Prosím o přidělení bytu

29.12.2008 15:47 vložil tajemník

Paní Kristýno,
měla byste být asistentkou paní "První dámy Prahy 3" (alias nevzdělané starostky), abyste za ní vyřizovala poštu a brala telefony. Pak byste dostala pořádné odměny a také brzy přidělený byt jako má tato "asistentka". To víte, pro někoho je bytů více (viz nevzdělaný Lochman), pro někoho nic!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Prosím o přidělení bytu

21.1.2009 16:45 vložil Kristýna baláková

Dobrý den pane Tajemníku ráda bych byla asistentkou paní první Dámy Prahy 3,ale myslím si,že bych neměla šanci!!To byl vtip samozřejmě.Hrozně mě štve,že lidi který jen tak zničeho nic dostanou byt a neváží si toho a já která bych ho opravdu potřebovala tak nic! Na hypotéku nemám a ani bych jí nedostala.Jelikož jdu na operaci a budu dlouhodobě marodit tak nemám šanci.Chudák moje dítě pořád oplakává to že neví co snáma bude.má na praze 3 školu kamarády taky hraje fotbal za Viktorku a nechce se mu na vesnici kde jsou byty o dost levnější.Mé rodiče plánují,že budou bydlet na chatě.A tam faklt bydlet nemůžem!!!!!! Tak sakra bude stím někdo něco dělat?No jo to bych musela mít tmavou plet.


Reagovat  Reagovat s citací


co se dívíte

21.12.2008 11:42 vložil PavelS

Z jakýchsi záhadných důvodů se v Praze už od revoluce nejvíc volí ODSka. Ta partaj je od začátku založena na hodnotách jako je korupce, nepoctivost, zlodějina, arogance, nesolidnost. S pravicovými hodnotami jako je úcta k práci, plnění dohod, poctivé kontrakty nemá ods nic společného. Možná to vypovídá o povaze a charakteru pražských voličů. To co se děje teď na Praze 3 je jenom vrchol ledovce, co se vždy v této partaji dělo a jací tam byl lidé.
Doufám, že se lidé na žižkově probudí a vyženou v příštích volbách tyhle komedianty. Ale je třeba jim mezitím pořádně ztrpčovat život. Demokracie je z podstaty více či méně korupční systém - ale obyvatelé starých demokracií ty své volené reprezentanty pořádně hlídají a dávají jim sežrat každou křivárnu, zlodějnu a podvod.


Reagovat  Reagovat s citací


Odejděte! Nerepresentujete veřejné mínění o zastupotelích a radních! ODS mínus

19.12.2008 12:25 vložil nesouhlasný občan

Bohužel je vládnutí ODS v poločase. Po včerejší akci nespokojenců s politikou ODS na Praze 3 by měla "Modrá" radnice s profláknutými mradními se co nejdříve pakovat! Nechci dále tyto lidi, aby za mne rozhodovali ! Což nemá ODS kvalitnější, vzdělanější lidi pro veřejnou správu! Mafiáni z Prahy 3 ukazují na své sepětí s "Velkou" radnicí, s firmami, se senátory (Kladívko) , s fimami CPP (jednatel Ganík, alias Ganik) s nadací pro zozvoj Prahy3! těmto lidem nehjde o veřejnou správu, ale o bysnys zejména pro sebe!
Jestli nezasáhne ODS z Jánského vršku, dotanete alespoň obrazně radní na Praze 3 přes držku!
takovou ostudu, jaká byla na zasedání zastupitelstva 18. prosince 2008 si nedovedu představit bez demise radnice! Proto ještě jednou- odejděte prosím!


Reagovat  Reagovat s citací


Spíš by měla končit! Jen tlachá bez účinku!

18.12.2008 17:04 vložil žižkovák

ODS na Praze 3 na "Modré " radnici by měla skutečně skončt! Ten počet neumětelů- kozumplíková, hurda, pecha, lochman, šmíd a další z ODS, kteří řádně nepracují- zapomněl jsem na zastupitele, ředitele a člena představenstva SKM Praha 3 "Ing" Císaře, jeho troubu "Ing"Císařovského - to všechno jsou neschopní, ale schopní všeho! Privatizace, podzemní garáže, malé domů v privatizovaných bytech - budování "Rajských" zahrads, plýtvání veřejnými prostředky- ohňostroj, módní přehlídka, nefunkční osvětlení - dezolátní veřejné prostory, "grafiti" špatný odvoz odpadků a tříděného odpadu - nemá dále plakat nad rozlitým mlékem! Nedostupnost radních- nemají ani telefony ani internetové adresy- zvláště ti nejvíce "profláknutí" - to je prosím Žižkov-"dobrá adresa". Odejděte už prosím! ODS snad má slušnější, vzdělanější a nezkorumpovanější lidi!!!!!!!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Odstupte! Zlodějka ideálů politické práce!

18.12.2008 14:06 vložil konhak

Jste v poločase, pěkně se nažerte a pokračujte!
K bytovému fondu bych rád slyšl hlas zastupitelů na dnešním jednání zastupitelstva!
Dotaz : Ví vůbec zastupitelstvo, že usnesením Rady č. 247 ze dne 16.4.2008 bylo 66% akcií SKM Praha3 převedeno na soukromou firmu CPP Services s r.o., která během krátké doby byly pohlcena s TVO Europe Management Services s.r.o. s cizokrajným majitelem! Ti nám skutečně pomohou s opravami bytového fondu a uleví se SKM Praha 3- řízeného zastupitelem(!) , ředitelem a členem představenstva SKMPragha 3 aby se starala tak jako o dům Baranova 20!!!
Nutno podat, že jednatelem cizokrajné firmy s peněžním vkladem 200 tis. je pan Milan Ganik (alias Ganík) z vilových domů v Nebušicích. A je také jednatelem Nadačního fondu pro rozvoj Prahy 3, kde samozřejmě nechybí modráček hurda- představitel žižkovské mafie ve všech orgánech a skciových společnostech! Ruka ruku myje, bohužel bude ještě 2 roky tak činit! V rámci slušnosti bych žádal na pí. Kozumplíkové, prosím odstupte!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Odstupte! Zlodějka ideálů politické práce!

14.1.2009 15:40 vložil zdeněk

Paní starostko. Proveďte úpravu redakční rady Radničních novin! Překvapuje mne, že v redakční radě je známý mafián H., poslanec za ODS a zastupitel Reicígl- všechno stihne a profláknutý kamarád žižkovské mafie Nigrýn za ČSSD. Radniční noviny jsou hlásnou troubou mafiózů z Prahy mafie a neumětelů ve veřejné správě! Co kdyby tam byly dopisy občanů- i třeba s kterými (jejich názory) nesouhlasíte. Prostě otevřené novin\y pro občany Prahy .Jinak čteme jen o úspěších vládniútí ODS, vidíme nádherné fotografie starostky, která se po celý život stará o problematiku Žižkova, starost je tis.měsíčně. To už je vejvar!


Reagovat  Reagovat s citací


smazano

8.12.2008 13:57 vložil MartinV

Poslední diskusní příspěvek jsem si dovolil smazat. Podobné bezobsažné výpady se tady budou mazat i do budoucna.
Nechceme bránit otevřené – klidně ostré diskusi, ale psát strohé nadávky fakt nemá smysl.
Díky za pochopení.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: smazano

9.12.2008 13:50 vložil martinv

kdyby jste raději odpověděli na muj email


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: smazano

9.12.2008 14:30 vložil MartinV

Nic nevyrizeneho neeviduji. Muzete se pripomenout?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: smazano

9.12.2008 15:56 vložil martinV

odeslaná 3.12. 2008, 12:25 - před 6 dny na email adresu posta@kauza3.cz

Dobrý den pane Konvička,

těšili jsme se na tištěnou verzi KAUZA3 ale bohužel nám nic do schránek nedošlo jedná se o ulici Biskupcova 53,55,57,59 a dokonce ani sousední ulice Loudova 4 a 6. Bydlí u nás především starší obyvatele bez přísunu Internetu tak jsem vás chtěl poprosit zda by jsme nemohli byt zařazeni do dalšího zasílání. Týká se nás "katastrofální" privatizace a sbíráme jakékoliv informace.

Děkuji a jsem s pozdravem

V. Flachs


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: smazano

9.12.2008 16:31 vložil M. Konvička

Dobrý den pane Flachsi,
příští vydání tištěné kauzy3 je podmíněno dostatkem financí, pokud byste byli ochotni se spolupodílet, pravděpodobnost příštího výtisku Kauzy3 ve vaší schránce by se jistě zvýšila. Špatnou roznášku České pošty řešíme. s pozdravem
M. Konvička


Reagovat  Reagovat s citací


Paní starostku

6.12.2008 18:32 vložil Otakar Procházka

by měli přivázat k vozíku pro invalidy nebo jí vrazit kočárek a strčit jí do Rajské zahrady, zrekonstruované za několik desítek milionů, aby zjistila k čemu ten nesmysl je. To se to vyhazujou peníze daňových poplatníků. Většina chodníků na Žižkově je v dezolátním stavu, samá díra nebo nepovedená záplata. Pánbůh s náma, jestli bude se svými kumpány ještě 2 roky huntovat Žižkov. Můžem jen doufat, že jim to jednou někdo spočítá.


Reagovat  Reagovat s citací


Co by na řekl čestný předseda?

5.12.2008 23:39 vložil Pražan odjinud

Když jsem si to přečetl, tak se mi mimoděk vybavila dvojice slov: Prázdná a falešná.


Reagovat  Reagovat s citací


Sebechvála která....

4.12.2008 23:51 vložil chk

... ale to přísloví známe, že? :-)
Kozumplíková je jen loutka, dosazená jinými mocnými. Pro kamufláž udělali jen drobnou chybičku - není předsedkyní své vlastní stranické buňky.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Sebechvála která....

8.12.2008 15:54 vložil pepík z Prahy 3

Máš stoprocentní pravdu. Není šéfkou buňky své rodné modré strany na Praze 3, tam má stále pozici bývalý kotelník, později ředitel SKM v Praze3, dnes zbohatlík (viz privatizace Akropolis), zastupitel na Praze 3, zastupitel na magistrátu, vlastník akcií různých společností, člen představenstev a dozorčích rad (nejvíce vynáší Pražská plynárenská, a.s.), člen nadace pro rozvoj Prahy3 s neskutečným obsazením lidí, člen představenstva SKM MČ3, člen představenstva či dozorčí rady Pražská parkovací (jediný akcionář MČ Praha3 s vkladem 20 mil.Kč) Paní starostce nevadí, že tato "její" firma, má k dispozici výroční zprávu za rok 2004! a neplní základní povinosti dané zákonem o poskytování informací. Žižkovu vládne mafiánsky pan HURDA!
Všechny další činnosti v péči o bytový fond jsou značně mlhavé(výměna oken v panelových domech či v péči o domy, boj proti "graffti ") viz veřejná stížnost obyvatel domu Baranova 20 ve vchodu domu! A co považuji za důležité - paní starostka se nevyjádřila o budování pozemních garáží na Praze 3 - dnes je vyhlédnuta parcela ohraničená domy ulicí Ondříčkova, Bořivojova, panelákovým domem s Bezovkou a Kubelíkovou! "Naše" radnice nám zde chce postavit podzemní garáže (šestipodlažní podpovrchové s jedním nadzemním! Ať to stojí co to stojí, veřejné peníze mají modří dostatek a nikdo dosud nezpracoval průzkum pro koho by byly a vůbec jsou-li nutné!
Ochraňuj nás Pánbů a zlé pryč od válcovací taktiky ODS! Snad až dostanou befel ke změně - účast i ostatních stran a občanských sdružení na smysluplném rozvoji Prahy 3 a ne válcování modrých, ale neskutečně hloupých návrhů. A také informovanost paní starostko chybí! Plky v Radničních novinách nic neříkají. Hlavně fotografie s ní do budoucna. Podívejte se na redakční radu těchto novin! kdo je v ní? Samí neumětelové.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama