Diskuse

Starostka Prahy 3 - Milena Kozumplíková (ODS): Jsme v poločase

Vložit nový příspěvek

Re: Sebechvála která....

8.12.2008 15:54 vložil pepík z Prahy 3

Máš stoprocentní pravdu. Není šéfkou buňky své rodné modré strany na Praze 3, tam má stále pozici bývalý kotelník, později ředitel SKM v Praze3, dnes zbohatlík (viz privatizace Akropolis), zastupitel na Praze 3, zastupitel na magistrátu, vlastník akcií různých společností, člen představenstev a dozorčích rad (nejvíce vynáší Pražská plynárenská, a.s.), člen nadace pro rozvoj Prahy3 s neskutečným obsazením lidí, člen představenstva SKM MČ3, člen představenstva či dozorčí rady Pražská parkovací (jediný akcionář MČ Praha3 s vkladem 20 mil.Kč) Paní starostce nevadí, že tato "její" firma, má k dispozici výroční zprávu za rok 2004! a neplní základní povinosti dané zákonem o poskytování informací. Žižkovu vládne mafiánsky pan HURDA!
Všechny další činnosti v péči o bytový fond jsou značně mlhavé(výměna oken v panelových domech či v péči o domy, boj proti "graffti ") viz veřejná stížnost obyvatel domu Baranova 20 ve vchodu domu! A co považuji za důležité - paní starostka se nevyjádřila o budování pozemních garáží na Praze 3 - dnes je vyhlédnuta parcela ohraničená domy ulicí Ondříčkova, Bořivojova, panelákovým domem s Bezovkou a Kubelíkovou! "Naše" radnice nám zde chce postavit podzemní garáže (šestipodlažní podpovrchové s jedním nadzemním! Ať to stojí co to stojí, veřejné peníze mají modří dostatek a nikdo dosud nezpracoval průzkum pro koho by byly a vůbec jsou-li nutné!
Ochraňuj nás Pánbů a zlé pryč od válcovací taktiky ODS! Snad až dostanou befel ke změně - účast i ostatních stran a občanských sdružení na smysluplném rozvoji Prahy 3 a ne válcování modrých, ale neskutečně hloupých návrhů. A také informovanost paní starostko chybí! Plky v Radničních novinách nic neříkají. Hlavně fotografie s ní do budoucna. Podívejte se na redakční radu těchto novin! kdo je v ní? Samí neumětelové.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama