Diskuse

Účel světí prostředky v podání Alexandera Bellu

Vložit nový příspěvek

HOW I GOT MY HUSBAND BACK

12.10.2020 15:17 vložil tracy

Můj šestiletý manžel mě opustil pro jinou dívku, protože ho obviňuji, že viděl jinou dívku, a od té doby se ho snažím získat zpět, ale on se ke mně odmítá vrátit, nereagoval na můj hovor ani e-mail a dokonce zrušte přátelství se mnou na obličeji a také mě přestaňte sledovat na IG a on mi řekl, že už se mnou a mými dvěma dětmi skončil, byl jsem opravdu zmatený, hledal jsem na internetu pomoc a viděl jsem svědectví o tom, jak kouzelníci Pomozte jim získat jejich ex zpět, tak jsem se rozhodl to zkusit, ale byl jsem ještě více zmatený kvůli mnoha svědectvím, která jsem viděl, ale moje mysl mi řekla, abych šel s DR SAGURU, protože jsem o něm provedl mnoho výzkumů a našel jsem nic špatného na něm, tak jsem ho kontaktoval a vysvětlil jsem mu své problémy a vrhl na mě kouzlo lásky a zaručil mi 7 dní, že se můj bývalý ke mně vrátí a k mému největšímu překvapení třetí den skvělý padl na mě zázrak a můj bývalý se ke mně vrátil třetího dne a prosil mě o odpuštění DR SAGURU ty jsou jen ti nejlepší, budu i nadále zveřejňovat jeho jméno, protože je můj Spasitel, nyní jsme jedna velká šťastná a jednotná rodina, pokud potřebujete jeho pomoc, můžete mu poslat e-mail, neztrácejte naději příliš brzy, kontaktujte ho, pokud potřebujete jeho pomoc můžete mu poslat e-mail @ drsagurusolutions@gmail.com pro snadnou a rychlou komunikaci můžete mu také zavolat nebo přidat do Whats-App s tímto číslem +12098373537


Reagovat  Reagovat s citací


Byl to opravdu někdo z ODS?

6.5.2019 19:25 vložil Michal Novotný

Dobrý den,

mě by spíše zajímalo proč si myslíte že za tím vším stojí pan Bellu. Přeci podle toho kdo to označí nedokážete poznat kdo je za tím monitorem. A že to třeba označila "likem" nějaká jeho firma přeci není nic špatného a myslet si že to je zrovna on je zvláštní. Přeci jeden člověk nemůže spravovat několik účtů na sociální síti. Dokážete tedy nějak více říci proč si myslíte, že ty profily jsou buď falešné a nebo se "rozdávají" liky jen pro nějakou popularitu pana Bellu?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Byl to opravdu někdo z ODS?

6.5.2019 21:08 vložil Michal Vronský

Dobrý den, děkuji za reakci. Pan Marek Zeman se od výroků distancoval a zároveň potvrdil, že účet kdysi založila ODS v rámci jeho dřívější politické kampaně. On sám na facebooku aktivní není. Pokud kdokoli tento účet ovládá a publikuje jeho jménem, musel buď tento účet nabourat a nebo je to někdo, kdo má k účtu přístup, tedy někdo z ODS. Šéfem ODS na Praze 3 je A. Bellu, a proto je ponejvíce zodpovědný za toto zneužívání: sdílení svých vlastních příspěvků osobou, která o tomto sdílení a citacích nemá ponětí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Byl to opravdu někdo z ODS?

17.5.2019 22:26 vložil Jiří + Hana

Děkujeme za vysvětlení.
Za nás můžeme říct jedno: po ambiciózním a bohužel nijak chytrém p. Bellu, který rozložil Žižkov jen proto, že ho lidi za starostu nechtěli zůstane zlá krev ještě dlouho.
A když jsme ho viděli v Atriu na jeho předvolební akci, kam si pozval 2 největší magory z předsedů SVJ na Žižkově, mělli jsme jasno! Toho nikdy !Ten se neštítí ničeho !


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama