Diskuse

Volební výsledky na Praze 3 a možné koalice

Vložit nový příspěvek

Re: Piráti na radnici

22.10.2018 12:07 vložil Michal Konvička

Lukáš Konvalinka napsal

Z veřejného fóra pirátů je zřejmé, že již připravují obsazení postů na radnici P3- viz https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=982&t=44177

Tak to vnímám jako velmi špatnou zprávu. Bohužel chápu, že ODS měla i v minulém volebním období nějaké škraloupy, které snížily její atraktivitu, jako koaličního partnera. Kauza Bellu a jeho sauna je jen mediální kravina, ale odklánění peněz kámošům na pochybné studie už mi tak srandovní nepřijde.

Stále nechápu, jak je možné, že si pirátská strana našla své voliče, když i její samotný název je diskvalifikující. Vždyť piráti jsou celosvětově od pradávna vnímáni jako škůdci všeho lidstva a pirátstvím se rozumí rozumí protiprávní násilný akt.

A horko těžko sestavená parta pirátů z Prahy 3 ( viz např https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=982&t=43218 ) nám teď bude vládnout.

Už nezbývá než doufat, že starosta Jiří Ptáček všechny řádně zkrotí a radnici uřídí, jako svůj autobus.
Pane Konvalinko,
bezcharakterní lidi a prospěcháře naleznete v každé politické straně. U Pirátů to byl Arden s Brychtovou a jen díky otevřenosti a transparentnosti Pirátské strany jste se o tom dozvěděl. To, že ostatní strany perou "svoje špinavé prádlo" pod pokličkou, je jejich volba. V každém případě tam probíhají obdobné třenice a je to svým způsobem přirozené. V politické straně si totiž kolegy nevybíráte a objeví se tam kolikrát velcí "exoti". Nemluvě o tom, že je tam i dost takových, kteří se snaží jen prosazovat a skrytě ovlivňovat pro své obchodní či jiné zájmy. Tak to jen tak na okraj, přeji příjemný den...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Piráti na radnici

22.10.2018 12:59 vložil Lukáš Konvalinka

Je mi jasné, že i v jiných stranách probíhají pod pokličkou určité třenice, nicméně u pirátů je patrné, že tyto jsou z velké části způsobeny nedospělostí strany. Za krátkou dobu existence strany se na místní úrovni zjevně nedokázal vyprofilovat hodnověrný vůdčí team.

Představení dále pokračuje partem, kdy v přílišné snaze o transparentnost a boj proti protekcionismu, piráti z nesmyslných důvodů a hnáni strachem z "mediální zneužitelnosti", možná odstaví svou potenciální radní s nejlepší kvalifikací pro danou působnost. Sledujte zde:

https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=982&t=44177

Pirátská reality show dále pokračuje...Reagovat  Reagovat s citací


Piráti na radnici

22.10.2018 13:30 vložil Michal Konvička

Pro volbu členů rady za Piráty platí to, co jsem již uvedl výše. U ostatních stran probíhá více méně totéž, jen o tom nevíte. Není to nic neobvyklého, jen je to pro vás nová informace a to jen díky pirátské otevřenosti. Jestli je to dobře nebo špatně, nechat nahlížet veřejnost do procesů uvnitř strany, ukáže až čas... Za mne čím více transparentnosti, tím méně prostoru pro různé machinace a zákulisní hry, i když je to spojené s rizikem, že někteří, jako např. vy, můžou být poněkud překvapeni a mít pocit, že se jedná o projev nedospělosti strany.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Piráti na radnici

22.10.2018 17:20 vložil Lukáš Konvalinka

OK, uvidíme tedy, co předvedou. Štrébl působí celkem schopně, tak třeba mě piráti překvapí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Piráti na radnici

5.11.2018 14:41 vložil Bohdana Holá

Michal Konvička napsal

"bezcharakterní lidi a prospěcháře naleznete v každé politické straně. U Pirátů to byl Arden s Brychtovou..."
Hmmm. Zajímavé obvinění! Nějaké důkazy? Nebo si jako "redaktor" (a také zhrzený skorokandidát) vystačíte jen se svými "kyselými hrozny"? Dovolila bych si upozornit, že bez důkazů a podkladů to jsou žalovatelné výroky. Stejně jako ten dopis, co tehdy napsali vedení strany Vaši kolegové (nebo kdo).


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama