Diskuse

Jak jsme organizovali předvolební diskuzi v Olšance aneb Pohled do zákulisí

Vložit nový příspěvek

Parta H (Hurda)

17.10.2010 10:54 vložil Jaroslav Sláma

Je až neuvěřitelné, jak je za těch 20 let vládnoucí strana ODS mafiozně prolezlá celým státem. Kauza 3, která nestranně informuje je napadána ze všech stran jenom ne veřejně a čestně. Lidé aby se báli chodit na ulici. Já dostal výpověď z nebytovky bez udání důvodu jen proto, že jsem podepsal petici za bydlení. Lidé jsou vylučováni z privatizace na pokyn vůdce ODS. A koaliční uskupení Žižkov nejen sobě, Lidovci, zelení, nezávislí se musí scházet téměř ilegálně po junáckých klubovnách kdesi v lese a úspěch ve volbách slaví radši mimo Prahu 3. Kam nás to dostaly nevzdělaní pinglové a kmotři (slova p. Topolánka). Měli bychom je hnát klackem. Jarda Sláma


Reagovat  Reagovat s citací


Je evidentní, že...

15.10.2010 10:42 vložil Martin

...pánové z radnice mají tak trochu obavy, že jim končí 20 let trvající sezona neomezené moci a dělají vše pro to, aby tomu zamezili. K tomu samozřejmě využívají všech možný prostředků, od chvalozpěvů v Radničních novinách po nepřímé zastrašování všech, kteří veřejně mluví a upozorňují na jejich zlodějny.
Doufám, že se žižkováci konečně seberou a uvědomí si, že na komunální úrovni to není o pravé nebo levé, nýbrž o lidech a nebudou zas tupě volit lotry z ODS nebo ODS 2 v čele se sociopatem Hurdou.
Mimochodem, je zajímavé, že nikomu nevadí měsíc staré plakáty s reklamou na koncert v Paláci Akropolis umístěné na sloupech veřejného osvětlení. Pokud se však na stejných místech objeví plakáty Matěje Stropnického, jsou všechny do jednoho ještě týž den strhané a naházené v popelnici... Toť jev pozorovaný v Kubelíkově a přilehlém okolí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Je evidentní, že...

15.10.2010 11:33 vložil Pedro

Spíše bych řekl, že je evidentní, že ODS jsou banda hajzlů, kterí postupně zcela zapomněli na politickou kulturu. Nechápou, proč tam sedí. Je to takové Palermo. Úplně stejně se chová mafie. Dostane se k moci, tím si podmaní veřejnou správu, podchytí si podnikatele (spolupráce nebo kulka) a pak už ji nelze svrhnout. Dneska už se političtí oponenti nevraždí, ale hanobí se jiným způsobem. Když ODS opět vyhraje na PRaze 3 volby, má na další období garantovaných minimálně 5 miliard korun (nepočítaje v to prodej nemovitého majetku obce) k tomu, aby postupně donutila ke spolupráci nebo zlikvidovala kohokoliv. To se také teď děje. Jde jim o hodně. Jenom nechápou, že radnice není jejich, místa na radnici také ne, teplá místa v orgánech obecních společností rovněž ne.... Ale oni nic jiného neumí? Co umí Pavel Hurda? Nic. a to je ten problém. Pokudnebude sedět někde za město, tak on prostě nic neumí... Už chápete, proč se teď děje to, co se děje? :)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama