Diskuse

Volební výsledky s komentářem

Vložit nový příspěvek

Loutky kmotra Hurdy

28.10.2010 23:23 vložil neznámý ze 160 členů bývalé vládnoucí ODS

Už tojho máme dost. I my z ODS na Praze3! Jak je možné, že tento lotr- viz jeho účast ve Stavocentrálu- podniku ÚVSSM coby nadějného adepta na cokoliv, po revoluci likvidoval svého ochránce Borse a zničil naděje vkládané do ODS, kterou zlikvidoval a udělal z ní ke svému obrazu mafiánskou organizací, urevníka, milovníka chlastu a mladých holek, stranu nedůvěryhodnou a založenou na klientelismu. Dnes majitel Akropolisu (přečti si jak postupoval při přivlastnění (lacino) tehdy majetku veřejného! Dnes rádoby odborník- člen představenstva Pražské plynárenské s majetkem 1,5 mld. Kč,se dobře přiči'nuje a parazití na ní (roční odměny pře 2 mil.Kč), typický mafián s ochrankou a rúznými mercedesy. A to se jedná o společnost vlastněnou městem Praha. To se to podniká? A to by měl opustit! Nikdy, musí ještě podojit ! Pravý výsměch poctivosti, odbornosti a politiky. Tu převedl na mafiánství na všech úrovních! Lokální boss, předseda oblastní rady podnikatelské neobčanské strany. A ta nám představila ve volbách modrou skupinu loutek pana hurdy. Zbavila se totálních idiotů- Šmída, Lochmana, Bendy a nestárnoucí kozyplíkové, ale minulé loutky si udrželi pozice i bez graciasové! Zatímco na celorepublikové úrovni lze pozorovat snahy o personální obnovu a revitalizaci ODS, místní organizace v Praze 3 jede v zaběhnutých kolejích, a proto svou židli v Zastupitelstvu neopustí známé tváře, jako je Pavel Hurda, Ondřej Pecha, Robert Hoffman, Jiří Matušek, Jiří Jungwirth, Pavel Sladkovský a Markéta Vranová. O Markovi Zemanovi, který působil v letech 2002 - 2006 v roli místostarosty lze jako o nové tváři hovořit jen těžko a tak jediným nováčkem v řadách ODS je Barbora Hanychová. A tak budou znovu zaznívat megalomské projekty lávek, revitalizace panelových domů v Lupáčově, výstavba podzemních garáží, likvidace Žižkovského nádraží a podobně. Prostě s těmito idioty to asi nepůjde! Nevěřme těmto "odborníkům" na politiku! Provázáni lotrové a mafiáni. Odchod nebo defenestrace!
cdems bílými . zlodějně veřejnp


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Loutky kmotra Hurdy

29.10.2010 08:49 vložil Tomův deník

A kdopak je ten neznámý? Nechtěl by se stát známým? Tenhle anonymní příspěvek nemá úroveň, ať ho psal kdokoli. Zpoza anonymity se dobře nadává, byť údajně do vlastních řad.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Loutky kmotra Hurdy

30.10.2010 00:07 vložil občan, kterému není stav v hurdystánu lhostejný

Text příspěvku nemá úroveň! Nepoznal ses deníku? Bohužel je to tak! Po dvaceti letech by měla přijít zase revoluce a smést tu modrou sedlinu na slušné společnosti! Kmotři ODS z Prahy 3 odejděte! Hochštaplerů v mercedesech hospodařící s veřejnými prostředky máme dost- už byste měli odejít! A začít se může na odboru výstavby- urban, na školství- hrabě, na SKM modrák císař a modračice Holzknechtová. A pak audity, audity a zase audity! Peníze z Pražské parkovací, peníze na grafiti atd! Cožpak modráku, který se skrýváš za Tomův deník ti není trapně?
Proto vyzývám členy ODS- vyčistěte ten Augiášův chlív - oblastní radu ODS Praha 3 ještě dnes. Je ideální doba! Kmotr musí být sesraný z výsledků voleb! Ale jistě má plán- přebarví v rámci koalice "Pravice" TOP 09 na ODS světlemodrou ptákostranu! Slíbí vládnití a zase z nich budou loutky!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Loutky kmotra Hurdy

30.10.2010 11:01 vložil Tomův deník

Já se za nikým neskrývám. Přezdívku Tomův deník jsem si dal proto, že mám blog stejného názvu, kam píšu - viz http://tomuv.denik.sblog.cz/ .
Trapně mi není.
Tomáš Němec, Praha 3 - Vinohrady.

Mám tady vloženou i ikonku se svým portrétem, ale zobrazuje se jen v hlavní diskusi - viz http://www.kauza3.cz/diskuse/diskuse-detail/vysledky-voleb-varianty-koalice.html#IDDivPrispevek_177

A co vy, "občane, kterému není stav v hurdystánu lhostejný IP: ip-213-220-219-152.net.upcbroadband.cz" , dokážete se podepsat svým vlastním jménem a dát sem svou fotografii?


Reagovat  Reagovat s citací


První velký test Tůmy

19.10.2010 21:09 vložil Pražan odjinud

ODSka připravila evidentně první prubířský kámen pro Tůmu - jako vyjednávače Blažka. Je jasné, že když tohle u Tůmy projde, mají ho na lopatě....


Reagovat  Reagovat s citací


Nevim co tu resime

18.10.2010 14:46 vložil LLLLLL

TOP 09 si prece zalozil na Praze 3 Hurda, neni prece zadne orezavatko ani hlupak. Takze naivni nadeje ze se neco zmeni jsou uplne mimo. Koalice ODS+TOP09 bude, okeca se to ze se Stropnickym nebyla shoda a jinak to neslo.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nevim co tu resime

18.10.2010 15:11 vložil chk

Také se nemohu zbavit dojmu, že za TOP09 Praha 3 se skrývá nějaká podnikatelsko-mafiánská skupinka (tímto se omlouvám všem poctivým podnikatelům, kteří to v tomto nestandardním prostředí zdaleka nemají lehké), možná i nějak provázaná na aktivity Pavla Hurdy a spol, ale určitě si už brousící zuby na to, co zbylo z obecního majetku. Nějak z toho nemám dobrý pocit a moc rád bych se mýlil.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nevim co tu resime

19.10.2010 00:09 vložil Pražan odjinud

Bojím, moc bojím, že můžete mít hodně pravdy - ono i v jiných MČ takové náznaky jsou. Je mi podivné i to, že o co víc ztratila ODS, o to víc získala TOP 09 - a většinou ne jiné strany. Schválně si všimněte výsledky v různých městských částech, jaká je relace mezi ODS a TOP 09 a jinými stranami. Kdyby normálně mělo jít jenom o pokles popularity ODS, proč by se to nepřelilo do jiných "nezávadných" stran, ale jenom do TOP 09? Ještě jsem si podrobnější rozbor neudělal, ale nějaké zákonitosti se mohou ukázat. A tak se bojím, bojím...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Koho také lidi navolili.....

19.10.2010 08:00 vložil Pavel

na P2 do zastupitelstva Veselá Samková Klára Alžběta JUDr. Ph.D za TOP 09. Militantní advokátku vyvíjející činnost proti státu ve Strasburku. Její prohlášení že, „Všichni zastupitelé v čele se starostou mají za povinnost spravovat městský majetek s péčí řádného hospodáře, tedy využívat všech zákonných možností k jeho maximalizaci" stojí za pozornost. V podání této dámy se veřejný zájem, bytová politika redukuje na maximalizaci zisku. I lidé s takovýmto světonázorem a prahem sociální citlivosti na samém dnu, pochybným výkladem spravedlivosti a podporou lichvářských nájmů skrytou za trh mohou kandidovat. Pro ní a ty které zastupuje by jistě nejlepším řešením byl kartel majitelů domů, bytů a obcí v oblasti cen pronájmů, nejlépe na výši maximálních cen. Z této dokonalé pasti by pak nájemnící již neměli kam uniknout.

http://www.novinky.cz/finance/214373-obce-uplaci-volice-nizsim-najemnym-tvrdi-advokatka-samkova.htmlReagovat  Reagovat s citací


Dotaz

18.10.2010 14:31 vložil hanumil

Dobrý den, u konkrétní aktuality(http://www.kauza3.cz/aktuality/vyzva-smerovana-kandidatum-zizkov-nejen-sobe.html) nebylo možno se zeptat tak se zeptám tady.
Vyjádříte se k tomu nějak nebo vyjádřili jste se? Hlavně mi neříkejte, že někdo někde zapomněl krabici samolepek, kterou někdo ukradl a pak ve svém volném čase lepil samolepky přes plakáty ostatních stran. Když vidím jakým způsobem se dají získat hlasy, jsem rád, že na Praze 3 nežiju.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Dotaz

18.10.2010 22:50 vložil EWCZ

No ja nevim, ale ja jsem treba videla predminuly tyden nejake mladence, jak si pripravuji plakaty Zizkov nejen sobe, ale na Pze 3 jsem pak nevidela vylepen ani jediny. Kdykoli se u nas v dome nejaky jejich amaterial objevil, hned byl strzen a podobne i jinde.
A kdyz uz tak mluvime o te agitaci, tak ODS by se mela vzit za nos, protoze agitace v blizkosit volebnich mistnosti neni dovolena a oni polepili plakaty na sloupech verejneho osvetleni celou Jeseniovu, kde je volebni mistnost ve skole.


Reagovat  Reagovat s citací


Rebel Stropnický

18.10.2010 14:19 vložil Hospodářské noviny

Radnice vzali útokem fotbaloví fandové i zelení rebelové

Praha 2

Starostka Jana Černochová sice dostala hodně preferenčních hlasů a její ODS na Vinohradech vyhrála, může ale přijít zkrátka. Dvacet procent získali totiž Občané za spokojené bydlení, kteří, když se spojí s TOP 09 a zelenými, budou mít v zastupitelstvu většinu. Program OSB je jednoduchý - prosazují "spravedlivou privatizaci" obecních bytů. Minulé vedení radnice podle OSB nastartovalo privatizaci tak, že nájemníci téměř nemají šanci byty zakoupit.

Praha 3

Žižkovská ODS je pověstná tím, že v ní má rozhodující slovo podnikatel Pavel Hurda, mimo jiné provozovatel Paláce Akropolis. Jeho kritici, srocení v hnutí Žižkov (nejen) sobě, ale získali pětinu hlasů. Jejich lídrem je známý zelený rebel Matěj Stropnický. Je možné, že s TOP 09, která v Praze 3 vyhrála, sestaví koalici.

Praha 10

O politickém hnutí Desítka pro domácí natáčela i německá televize. Fanouškům Bohemians 1905 a Slavie se podařilo na radnici Prahy 10 dostat, ovšem mají jen tři zastupitele. To je málo na to, aby prosadili svůj hlavní cíl - zachovat stadion Ďolíček jako "domov" fotbalistů Bohemians.

Praha 11

Jižní Město nemá v Praze moc dobrou pověst - ani jako místo pro bydlení, ani kvůli radnici, již ovládá ODS. Starosta se rád obklopuje boxery, se kterými se fotografuje i na billboardy. Předvolební kampaň pak byla poznamenána násilným incidentem. Šéfa Hnutí pro Prahu 11, který radnici kritizoval, někdo před volbami zmlátil. Spolek dostal sice téměř pětinu hlasů, vláda ODS ale bude nejspíš pokračovat, opět se totiž může dohodnout s ČSSD.Reagovat  Reagovat s citací


Re: Rebel Stropnický

18.10.2010 14:23 vložil Uhlovodan

Je to ale pěkná sebranka ta ODS :). A to ještě autoři nečetli Kauzu3. To by se teprvé podivili, co je pan Hurda zač...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Rebel Stropnický

18.10.2010 14:40 vložil Petr Kratochvíl

Celkově by se mi líbilo vyšachování ODS na Praze 3. Ale nevím, zda je průchodná koalice TOP09 a Žižkova (nejen) sobě, protože na stěžejní téma pro Ž(N)S, kterým je privatizace obecních bytů, mají tyto dva subjekty dost rozdílný názor. Hlavně co se týká prodejních cen...


Reagovat  Reagovat s citací


Vítězové a poražení

18.10.2010 13:01 vložil Iont

Tyhle volby maj 2 vítěze a 2 poražené...

Vítězem je jednoznačně TOP09, protože získala nejvíc hlasů.
Druhým vítězem je Žižkov nejen sobě, protože jejich zisk překonal zřejmě i jejich smělá a optimistická očekávání. Navíc se stali velmi výraznou silou v zastupitelstvu. Škoda, že přepočet na mandáty jim oproti ODS ubral.

Hlavní poraženou stranou těchto voleb je ODS. Nevolili je pravicoví voliči, kteří se přiklonili k TOP09 a také se podařilo, že jejich druhá pozice je těsně následována koalicí Žižkov nejen sobě, která se ostře vůči ODS vymezuje. TOP09, Žižkov nejen sobě a VV (téměř 51 %) - to jsou hlasy proti ODS.
Druhým poraženým jsou Věci veřejné, které si věřili a neuspěli.


Reagovat  Reagovat s citací


Skromný Pavel Hurda

18.10.2010 09:26 vložil ....

Na Hurdově serveru Žižkovské listy se v rozhovoru, který zřejmě dělal PH sám se sebou dočtete následující:
Pro podnikatele a politika Pavla Hurdu (64) je Žižkov osudovým místem, kde žije s malou přestávkou celý svůj život. Zná téměř každé zákoutí Prahy 3, kterou viděl chátrat i upadat. Právě proto se v polistopadové éře zasadil o její zásadní a nepřehlédnutelné proměny. I když je Pavel Hurda úspěšným podnikatelem a vlivným politikem, zůstává v soukromí stále skromným člověkem, pro něhož je tím největším bohatstvím svoboda.

Myslím, že teď se ukáže, jak je skromným člověkem a jak je pro něho důležitá svoboda. Pokud by to tak bylo, sám by se musel vzdát účasti na vládě na Praze 3 i velké Praze, protože jestli někdo zanáší Prahu nesvobodou, je to právě pan Hurda. Nebo že by tam byl překlep a bohatstvím pana Hurdy je Svoboda (Bohuslav)???

Kromě toho mám k úryvku ještě jednu poznámku: pan Hurda je předně politik a potom až podnikatel. A úspěšným je právě jen díky tomu, že slučuje politiku a podnikání způsobem, kterým by si to nedovolil nikdo na západ od našich hranic.

Pokud se chcete potěšit hezkou pohádkou, přečtěte si celý rozhovor, stojí to za to. Robin Hood bledne závistí :).

http://www.zizkovskelisty.cz/index.php/ikovske-listy-ve-co-chcete-vdt/spolenost--ve-co-vas-zajima/rozhovor/99-pavel-hurda


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Skromný Pavel Hurda

18.10.2010 09:34 vložil Bob

:))))


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Skromný Pavel Hurda

18.10.2010 09:46 vložil Kardinál

A protože je pan Hurda ryze skromný člověk, pořídil si nedávno pětimetrové kupé Mercedes CL s cenou startující na částce 3 mil. Kč - http://www.jpeg.cz/images/726_29042010.jpg


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Skromný Pavel Hurda

29.10.2010 17:36 vložil Tomův deník

Lidi, vy jste závistiví. Já nemám ani řidičák, tak panu Hurdovi auto nezávidím.

Vyslechl jsem teď rozhovor Václava Moravce s Bohuslavem Svobodou na Rádiu Impuls - http://www.impuls.cz/clanek/video-bohuslav-svoboda-ods/228729

Pan Svoboda řekl, že by chtěl do magistrátní rady přivést zcela nové tváře. Že by byl pan Hurda jednou z nich???


Reagovat  Reagovat s citací


Občanské Nedemokratická Strana

18.10.2010 09:01 vložil Pedro

Pokud by TOP09 dodrželi, že jednat o sestavení většiny budou se všemi demokratickými stranami, pak je to jasné - většinu sestaví se ŽNS. Jediná jiná varianta většiny je totiž s ODS a ta není na Praze 3 demokratickou stranou. Tudíž bych rád doporučil TOP09 pro následující jednání - jednejte skutečně jen s demokratickými stranami. JInak půjdete zásadně proti svým předvolebním slibům a tedy proti svým voličům!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Občanské Nedemokratická Strana

18.10.2010 22:20 vložil F.G.

Pan Tůma se, coby budoucí primátor nechal slyšet, že profláknuté Bémy, Blažky a spol. na magistrátu nechce. Co kdyby se zdejší 09 trochu inspirovala?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Občanské Nedemokratická Strana

29.10.2010 13:28 vložil Michal

Koalice TOP09+ODS

Tohle je ze včerejších regiony24.cz

"Vítězná TOP 09 v Praze 3 (11 křesel v 36členném zastupitelstvu) předložila ODS (9 křesel) návrh koaliční smlouvy. Podle středečního vyjádření Vladislavy Hujové (TOP 09) strana dočasně přerušila jednání jak se sociálními demokraty (7 křesel), tak s Koalicí Žižkov (nejen) sobě (8 křesel)."

Celý článek zde:
http://praha3.regiony24.cz/12-101398-top-09-v-praze-3-predlozila-ods-navrh-koalicni-smlouvy


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Občanské Nedemokratická Strana

29.10.2010 17:50 vložil tom

pokud je to pravda, pak se top09 ukazuje, co je zač. Proto je lidi nevolili, to mohli rovnou volit ODS. Koalice s ODS by byla podvodem na voličích očekávajících změnu


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Občanské Nedemokratická Strana

29.10.2010 21:41 vložil Pražan odjinud

Bez znalostí nabídek od TOPky, jak v P3, tak na magistrátu, se dá těžko soudit, kam vlastně TOPka směřuje. Pokud by ale podmínkou v těch návrzích byla opravdu totální výměna zdiskreditovaných politiků, bylo by to přesně to, co všichni očekáváme. Bezesporu má TOPka má nyní historickou šanci dosáhnout k výrazné nápravě politické situace v ČR. Nahrávat jí může i to, že ne celá ODS je zdiskreditovaná - ta slušnější část - a že taková existuje o tom nepochybuji - by mohle v tomto TOPce pomoct. Je to ale hodně záležřitost sebevědomí každého jednotlivce TOPky - pokud půjde spíš za vrabcem v hrsti, pak to bude zase v háji.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama