KAUZA3.cz – hlásná trouba mimozemšťanů?

KAUZA3.cz – hlásná trouba mimozemšťanů?

K napsání tohoto článečku mě přivedlo několik ohlasů, kterých se nám v poslední době dostalo od některých čtenářů… „KAUZA3.cz je opoziční žumpa“… „jste hlásná trouba zelených“… „podporujete komunisty“… Tak jsem si dovolil pár řádek na vysvětlenou.

Především bych rád připomněl úvodní formuli našeho webu.

KAUZA3.cz je občanský časopis pro Prahu 3, který vznikl jako otevřená alternativa zdejších Radničních novin. Ty se bohužel v posledních letech staly propagačním nástrojem jedné politické strany. Na těchto stránkách můžete najít názory různých politických i nepolitických subjektů s působností v Praze 3. Jsme otevřeni názorům opozice i vládnoucí ODS.
Názory a informace prezentované na těchto stránkách nemusí být vždy v souladu s názory redakce. Za texty odpovídá výhradně autor, uvedený na konci článku.

Spolu se spuštěním KAUZA3.cz jsme kontaktovali všechny zastupitele Prahy 3 a zástupce politických stran s nabídkou publikovat. Obrátili jsme se nejen na opoziční zastupitele, ale i na zástupce ODS. Připomněli jsme se též paní senátorce Filipiové a panu poslanci Reisiegelovi. Zda někdy najdete jejich názory na našem webu, záleží čistě na nich samotných.
KAUZA3.cz není hlásnou troubou žádné politické strany. Především rubrika zastupitelských komentářů může obsahovat texty, které nejsou v souladu s názory redakční rady. Pokud zde něčí názory převládají, je to především odraz angažovanosti pisatelů a jejich zájmu informovat občany Prahy 3.
Jednoduše spoléháme na inteligenci čtenářů, kteří si utvoří vlastní názor. Současně děkujeme všem přispěvatelům a zastupitelům, kteří se nebojí do takto otevřeného fóra vstoupit.

Pro šťouraly bych ještě rád dodal, že redakční rada je složena z 3 nestraníků, kteří však dříve byli členy SNK – Evropští demokraté.


Související články

Pomozte nám propagovat KAUZA3.cz

Mezi ohlasy na KAUZA3.cz občas nacházím dotaz, na téma „Jak projekt podpořit“. Tedy co potřebujeme nejvíce? Potřebujeme, aby se o KAUZE3 vědělo a návštěvnost stránek i nadále rostla. V tomto článku bych rád uvedl několik námětů, jak nám můžete pomoci.pokračování

KAUZA3.cz zaznamenala 20 000 návštěv – pomozte nám jít dále!

Denní návštěvnost KAUZY3 pomalu roste a v současné době se pohybuje lehce pod hranicí 300 lidí denně. Ačkoliv se tato čísla mohou zdát poměrně dobrá, plně si uvědomujeme, že množství potencionálních čtenářů Prahy 3 užívajících Internetu je do určité míry limitní.pokračování
reklama