Diskuse

Politikem? Ne, děkuji!

Vložit nový příspěvek

info pro Pražana

4.2.2010 15:31 vložil Čenda

na aktualne.cz jsem v blogu J.Kasla nalezl tento dotaz s odpovědí: Pavel Novák - Praha napsal(a):Dobrý den pane Kasle, právě jsem se dočetl, ža Markéta Reedová přestoupila z předsednického křesla SNKED do Věcí veřejných. V minulosti jste s ní byl v předsednictvu ED, můžete nám prosím sdělit váš názor na tuto ambiciozní političku, ale prosím bez okolků... děkuji
03.02.2010 10:37:33

J.Kasl napsal(a):
pro pana Nováka:
není slušné být v blozích osobní, tak Vám o Markétě Reedové nebudu říkat víc, než že jsem ji do politiky přivedl při vzniku ED jako novinářku, která se mnou dšěalal rozhovor, že jsem neodhadl hloubku a intenzitu jejích osobních ambicí, že mne odborně nikdy nepřesvědčila, ale že si myslím, že není zapletená do korupčních kauz. Fakt, že navzdory dohodě SNK ED se nechala v roce 2006 zvolit do rady s Bémem, aby tak legitimizovala všechna jeho zvěrstva, byl podrazem, odchod z rady byl jen divadlem před volbami. Přeskočení do VV je pokus uspět tanm, kde jsou prachy... VV je pro mne velmi nedůvěryhodná parta lidí, přeji M.R. hodně štěstí - s čím/kým kdo zachází, s tím také schází.
04.02.2010 11:48:30


Reagovat  Reagovat s citací


Re: info pro Pražana

4.2.2010 23:01 vložil Pražan odjinud

Díky Čendo, bohužel to jenom potvrzuje moje mínění o p. Reedové - a řekl bych, že p. Kasl byl ještě poměrně mírný.. Já o tom vím své z minula, když jsem se na vedení SNKED (p. Reedová v tom seznamu adresátů figurovala také) obrátil v záležitosti evidentní lumpárny, která šla v režii jednoho jejich kolegu. Jak to dopadlo můžete hádat jenom jednou a nemůžete se zmýlit - a to byla přímo nahrávka na smeč, protože pro "bojovníky" proti korupci jsem si nic ideálnější neuměl představit. No a její nabubřelá slova o vizi, jak by měla Praha fungovat, mluví také sama za sebe. Já si ale pořád dělám iluze, že příznivci VV tento nepříznivý vývoj zvrátí.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama