Diskuse

Co se řešilo 11.2. na zasedání rady?

Vložit nový příspěvek

Rekonstrukce jednoho domu v Bořivojově

9.3.2015 15:22 vložil Radek

za 44 200 000? Měl jsem v ruce rozpočet na rekonstreukci TŘÍ DOMŮ vedle sebe ve vedlejší ulici za 22 mil za všechny tři (bez úprav v bytech - ty si platili vlastníci). Zřejmě tam budou kohoutky pozlacené. Jen doufám, že ty byty nebudou proměněny v rujny po těch nájemnících.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Rekonstrukce jednoho domu v Bořivojově

9.3.2015 15:59 vložil Heller

Pokud se jedná o Bořivojovu 27, doporučuji podívat se nejen na rozpočet, ale také na to, co se v tomto objektu má stavebně provést - je tam i další objekt ve dvoře, který k tomu patří.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Rekonstrukce jednoho domu v Bořivojově

10.3.2015 15:09 vložil zdena

zde není nutná taková rekonstrukce.Ve dvoře je objekt, který je využitelný k jiným účellům. Jsou tam 4 velké místnosti-jako výstavní prostory. ateliery, řemeslníci,občanská sdružení.opravny..,K tomu stačí 2 sociální zařízízení /muži a ženy/pro celý objekt. Proč děláte malometrážní b yty proč neobnovíte ty současné . . Bytů je v Praze3 nadbytek, snad by se daly předělat jiné byty na malometrážní,ale proč by si někdo najímal malometrážní, V Roháčově se naopak budovaly velké byty pro důchodce kromě toho jsou tam cenné interiéry chodeb..


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Rekonstrukce jednoho domu v Bořivojově

10.3.2015 21:07 vložil Radek

Sice objekt ve dvoře s plánovanými byty je, ale pokud vychází cena na rekonstrukci každého malometerážního bytu cca 1,7 mil. Kč, tak si někdo mne ruce. Rozpočty na novostavby vycházejí méně.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Rekonstrukce jednoho domu v Bořivojově

15.3.2015 01:53 vložil zdenek

Tento dům je památkově hodnotný , budova ve dvoře je využitelná pro prospěšné účely bez přestavby. s jedním sociálním zařízením. budou tamalometrážní byty, kde bude v každém koupelna se . záchodem a v panelácích se byty budou pro.dávat.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama