Diskuse

Co udělá občan Prahy 3, když mu někdo kálí na hlavu? Roztáhne deštník a předstírá, že jenom trochu prší…

Vložit nový příspěvek

Maxideštník

6.3.2009 13:16 vložil Jana

Reaguji na Váš článek jako občan žijící na tomto obvodě více jak 45 let.Samozřejmě že i dříve byla nespokojenost s některými "vyvolenými",kteří měli zastupovat převážně zájmy občanů obvodu.Že hrabali hlavně pod vlastní pozadí /viz p.Gruber/ a přesto měli vždy krytá záda-jsme si bohužel zvykli. Ti starší již rezignovali a ti mladí-ještě rozum nenašli.Nadpis Vašeho článku je hezký-ale když ono to ani nejde.V rámci rekonstrukce a nových nástaveb-radnice odsouhlasila i vybourání stávajících balkonů a instalaci nových. Balkony na nástavbách jsou však kratší a na naše tím pádem stále teče voda jako když nad ně vyúsťuje okap; na okraje teras nástaveb usedají ve velkém množství holubi a my máme věčně pokálené prádlo. To nevyřeší ani maxideštník, neboť projektanti nemysleli na nic jiného-než na prvotní efekt a starostka? ta již se těšila na pochvalu stranické základny ODS - za to, kolik získala za své starostování prostředků za prodej bytů, plesnivých garáží. Samozřejmě se nechlubí počtem nas*aných občanů tohoto obvodu. Jen se divím, že ji ještě nenapadlo, pod vrchem Vítkov jsou přeci kryty- a ty by bylo možno určitě přebudovat na byty - takové podzemní městečko. To by byla atrakce!
Kdysi bylo vyhozeno z oken pražské radnice 27 pánů-což takto učinit pravidelnou každoroční akci (třeba po masopustu) a vyhazovat radní z radnice Prahy 3? Myslím, že účast obyvatel na takovéto akci by byla zaručeně větší, než na zasedání zastupitelstva nebo na volbách.
Co se týče spolupráce Zelených a a KSČM- položte si otázku, kolik bylo členů KSČ před rokem 1989 na tomto obvodě a kam náhle všichni zmizeli? Mor ani cholera zde "zatím" nebyly.Ti co náhle zmizeli z dřívějšího KSČ-to jsou ti, kteří tam byli jen a jen ze zištných důvodů a převlékli ihned kabát a hlásají-že oni nikdy.... Takže není důvod se této spolupráce obávat-protože jsou tam lidé, kteří o dění na obvodě vědí mnoho. Zdravím J.P.


Reagovat  Reagovat s citací


Video

4.2.2009 18:10 vložil Zahumňanda

Nedalo by se někde sehnat video z jednání zastupitelstva? Nemyslím jen tu část, která se ocitla na internetu, ale celé jednání.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Video

9.3.2009 21:24 vložil Bob

Ne. Praha 3 sice záznamy dělá, ale v průběhu minulého volební období je přestala zveřejňovat.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama