Diskuse

Městská část Praha 3 - tiskové sdělení k průběhu jednání zastupitelstva

Vložit nový příspěvek

Destruktivní extrémisté! Polobůh Hurda!

19.1.2009 16:48 vložil pavel H

Úplně civím na to, co říká pan Hurda! Bohužel mu to nemůžu nikam napsat, na stránkách radnice nemá ani telefon, natož jako zastupitel aplespoň e-mail!
Nevím jak tento politik -předseda oblastní rady pro Prahu 3, propojený s mafiánskými elementy všehomíra, nazývá své kolegy ze zastupitelstva Destruktivními extrémisty! Zvláště on! Dnes jsem si přečetl Radniční noviny - a ejhle ojn je i v redakční jejich radě! Znáte ten vtip o japonské kalkulačce? Kdo má nejvíc funkcí? Kalkulačka nebo Kabrhelová? No jistě náš HURDA! Ke kontaktům s kýmkoliv, s mafiánskou účastí i zastupitelstvu Prahy3, velké radnice, no prostě tento člověk "politicky a veřejně pracuje pro blaho Prahy 3 po celý den! A na "Dobré adrese" dokonce představuje kykině s jejím tajemníkem přestavbu nákladového žižkovského nádraží! Ale ksakru mně tam chybějí ty mrakodrapy, aby doplnily to "Zelené město" . Mrakodrapy vystaví Sekyra group známá to firma z Kmotra Mrázka II. Tak ať v roce 2009 kvete zlodějna na Praze 3 a skončí vláda ODS!


Reagovat  Reagovat s citací


Totální sprosťárna!!!

6.1.2009 11:19 vložil Marcos

Došel jsem k názoru, že pánové, jejichž názory zazněly v této tiskové zprávě, zřejmě jednání prospali. Je to ohromná nestydatost a ukázka toho, že ODS si na Praze 3 dělá naprosto, co chce. Protože má faktickou většinu v zastupitelstvu, může se jen smát názorům opozičních poslanců. Ti proto demonstrativně opustili sál. Otázkou je, co dále...? To žijí na Praze 3 jen lidé, které tohle vůbec nezajímá? Jak to, že tu ještě tato vrchnost vládne???


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Totální sprosťárna!!!

6.1.2009 11:54 vložil Michal Vronský

Za přibližně rok a půl máme možnost zvolit si jinou reprezentaci. Čekají nás komunální volby, tak nezapomeňme na tyto lumpárny, protože rok před volbami se začnou radní tvářit jako andělé a nekalého jednání se předpokládám vyvarují.


Reagovat  Reagovat s citací


odpově\'d mafiánovi Hurdovi

4.1.2009 18:51 vložil palička

„Zvítězil zdravý rozum koaličních i zbytku opozičních zastupitelů nad nezodpovědným postupem destruktivních extrémistů,“ dodal předseda zastupitelského klubu ODS Pavel Hurda. A stejně jsme si prosadili své potvrzuje nám všem ostatním zastupiotel a radní za ODS, zastupitel za Prahu3 ve velké radnici, předseda oblastní rady ODS na Praze 3, člen mnoha svých akciových společností, z významných ve vazbě na veřejné prostředky předseda dozorčí rady SKM 3, člen představenstva nefungující Pražské parkovací (akc. společnost, vlastněná ÚMČ Praha 3, vložila 20 mil.Kč! Lajdáctví jako zvon! A ty další krakatice - CITIFIN spojení se senátorem Kladívkem, který je zároveň předsedou oblastní rady ODS na Praze 8! Dokonalé propojení politiky a mafiánského byznysu! A to ještě propojení v Nadaci pro rozvoj Prahy , - máme na mysli CPP orgány spolu s Milanem Ganíkem (alias Ganik). Propojení SKM3 s dnes již neexistující firmou CPP Services, s.r.o. které předal radnice 66% akcií SKM. A v novém rozpočtu uý pro ni SKM počítá s 50 mol.Kč na mandastorní smlouvu! To je ale kšeft! S 200 tis. dnes firma vyšlá z CPP Services, s.r.o.(jednatel Ganik) bude mít vejvar v činnosti na 50 mil.Kč ! Takto se to děje v orgánech volených námi voly na Praze 3! Orgány v tresném řízení by měly již zakročit.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: odpově\'d mafiánovi Hurdovi. Oprava

4.1.2009 18:57 vložil palička

Opravuji mandatorní smlouvu (v rozpočtu SKM Praha 3) Dnes vlastní 66% akcií již nástupnická organizace (schváleno usnesením Rady zastupitelstva - zase tím jurdou hurdou! z CPP Services. s.r. o.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: odpovědˇradnímu Hurdovi

4.1.2009 19:04 vložil sotona mediální mluvčí

Jste dobře připraven na nekonstruktivní řešení, ale ptám se Vám kde jsou prostředky a výroční zpráva té organizace, kterou jste vybrali jako správce parkovacích zón? Jak jsou prostředky z této činnosti využívány na opravu chodníků a dezolátního stavu silnic v Praze 3? Zlodějna kvete?
Tyto prostředky jsou nevyúřtována v návrhu rozpočtu Prahy 3! Jako radní snad jako býcvalý kotelník a později ředitel SKM umíte kuchyňské počty!
Rozpčez je mizerný a neprůhledný!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: odpově\\\\\\\'d mafiánovi Hurdovi

20.1.2009 13:04 vložil Kubelíková 27

Pan Hurda nemá pravdu! V jeho slavném výroku (by bylo vhodné ho vytesat někam při úpravě zastupitelského sálu na radnici (za 15 melounů Citifin a spol)., kde hovoří o koaličních poslancích a zbytku opozičních poslanců! Troubo Hurdo- nejedná se o žádné koaliční zastupitele , ale o zastupitele ODS, u opozičních zastupitelech pouze o zastupitele ČSSD (Nygrín, Kucián, Oubramová a spol.), kteří ochotně na základě silné bratrské lásky s vámi -dlouholetými zastupiteli za ODS (hurda, pecha a další zlodějna) posírají jako holubi co je možné na Praze 3!


Reagovat  Reagovat s citací


Odpověď na dojímavost pana MUDr.R.Hoffmana

30.12.2008 16:27 vložil občan Prahy3p

Překvapil mě komentář púana MUDr. Roberta Hoffmana z komise obchodních aktivit (doplňuji zastupitelů ODS). Pan MUDr. nám mudrcuje, že považuje odchod části opozičních poslanců za neodpovědný, populistický krok, kterým se část opozice vzdala možnosti hájit zájmy občanů Prahy 3. "Oni se odmítli bavit o stěžejním materiálu , tedy rozpočtu(asi na rok 2009). Namísto konstruktivní práce zvolili destruktivní divadlo! A jistě si pan MUDr. dobře prostudoval návrh rozpočtu MČ Praha 3. Zvláště v investičních akcích - kde mimochodem 50 mil. Kč je věnováno na projekční práce, 80 mil.Kč na stavbu podzemních garáží V Lupáčově, úpravu suterénu bloku panelových domů v Lupáčově na klientsky vstřícné ředitelství Městské policie (za 30 mil.Kč). Z prostředků na regeneraci panelových domů zbývá pouhých 190 mil.Kč! Prosím pana MUDraza ODS, aby se příště držel svého kopyta a ne/působil v komisi , která jeho odbornost nevyžaduje! A rozpočewt by si měl řádně prostudovat - vždyť ty nafouklé bubliny pozá i diletant! A proč vy z ODS ne? Vždyť jste zachránili svým hlasováním pro občany Prahy 3 diletantský rozpočet!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Odpověď na dojímavost pana MUDr.R.Hoffmana

4.1.2009 18:32 vložil danda

Toje tak! Uděláme kozla zahradníkem (v tomto případě MUDrce Roberta Hoffmana členem komise obchodních aktivit(koho, čeho , čí) a bude taky zaháknutý s námi s mafií z Prahy 3: A je to! Pan MUDr. nezná otázky ekonomické- pak by se tak dojemně nevyjadřoval o rozpočtu na rok 2009, který je nafouknutý, chybný a umožňuje tunelování veřejných peněz! I vy koumáci- předsedo rozpočtového výboru pane Ing. Rechziegle, neúspěšný studente MFF UK, později jste to dotáhl na Ing. na VŠE. No nic. Ale jako poslanec Parlamentu ČR jak se zdá, všechno stihnete! To víte lemplovská ODS! A pan MUDrc Hoffman by tak mohl dostat lékarnu v Táboritské 22 jajko vedlejšák!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama