Diskuse

Městská část Praha 3 - tiskové sdělení k průběhu jednání zastupitelstva

Vložit nový příspěvek

odpově\'d mafiánovi Hurdovi

4.1.2009 18:51 vložil palička

„Zvítězil zdravý rozum koaličních i zbytku opozičních zastupitelů nad nezodpovědným postupem destruktivních extrémistů,“ dodal předseda zastupitelského klubu ODS Pavel Hurda. A stejně jsme si prosadili své potvrzuje nám všem ostatním zastupiotel a radní za ODS, zastupitel za Prahu3 ve velké radnici, předseda oblastní rady ODS na Praze 3, člen mnoha svých akciových společností, z významných ve vazbě na veřejné prostředky předseda dozorčí rady SKM 3, člen představenstva nefungující Pražské parkovací (akc. společnost, vlastněná ÚMČ Praha 3, vložila 20 mil.Kč! Lajdáctví jako zvon! A ty další krakatice - CITIFIN spojení se senátorem Kladívkem, který je zároveň předsedou oblastní rady ODS na Praze 8! Dokonalé propojení politiky a mafiánského byznysu! A to ještě propojení v Nadaci pro rozvoj Prahy , - máme na mysli CPP orgány spolu s Milanem Ganíkem (alias Ganik). Propojení SKM3 s dnes již neexistující firmou CPP Services, s.r.o. které předal radnice 66% akcií SKM. A v novém rozpočtu uý pro ni SKM počítá s 50 mol.Kč na mandastorní smlouvu! To je ale kšeft! S 200 tis. dnes firma vyšlá z CPP Services, s.r.o.(jednatel Ganik) bude mít vejvar v činnosti na 50 mil.Kč ! Takto se to děje v orgánech volených námi voly na Praze 3! Orgány v tresném řízení by měly již zakročit.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: odpově\'d mafiánovi Hurdovi. Oprava

4.1.2009 18:57 vložil palička

Opravuji mandatorní smlouvu (v rozpočtu SKM Praha 3) Dnes vlastní 66% akcií již nástupnická organizace (schváleno usnesením Rady zastupitelstva - zase tím jurdou hurdou! z CPP Services. s.r. o.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: odpovědˇradnímu Hurdovi

4.1.2009 19:04 vložil sotona mediální mluvčí

Jste dobře připraven na nekonstruktivní řešení, ale ptám se Vám kde jsou prostředky a výroční zpráva té organizace, kterou jste vybrali jako správce parkovacích zón? Jak jsou prostředky z této činnosti využívány na opravu chodníků a dezolátního stavu silnic v Praze 3? Zlodějna kvete?
Tyto prostředky jsou nevyúřtována v návrhu rozpočtu Prahy 3! Jako radní snad jako býcvalý kotelník a později ředitel SKM umíte kuchyňské počty!
Rozpčez je mizerný a neprůhledný!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: odpově\\\\\\\'d mafiánovi Hurdovi

20.1.2009 13:04 vložil Kubelíková 27

Pan Hurda nemá pravdu! V jeho slavném výroku (by bylo vhodné ho vytesat někam při úpravě zastupitelského sálu na radnici (za 15 melounů Citifin a spol)., kde hovoří o koaličních poslancích a zbytku opozičních poslanců! Troubo Hurdo- nejedná se o žádné koaliční zastupitele , ale o zastupitele ODS, u opozičních zastupitelech pouze o zastupitele ČSSD (Nygrín, Kucián, Oubramová a spol.), kteří ochotně na základě silné bratrské lásky s vámi -dlouholetými zastupiteli za ODS (hurda, pecha a další zlodějna) posírají jako holubi co je možné na Praze 3!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama