Diskuse

Někomu dva, někomu nic…

Vložit nový příspěvek

ODS jistě vyloučí pana Lochmana ze strany..

2.10.2008 07:09 vložil jozífek

Stanovy ODS hlásají: Článek 2: Hlavní cíle a úkoly strany: být stranou schopných, podnikavých a sebevědomých občanů, kteří dokáží PŘEVZÍT ODPOVĚDNOST SAMI ZA SEBE, za svou rodinu, za svoji obec a za stát … být stranou, jejíž SOCIÁLNÍ POLITIKA nePOVEDE k rovnosti v přerozdělování, ale K ROVNOSTI V PŘÍLEŽITOSTECH k uplatnění …být stranou občanů respektujících právní řád, chránících svá práva a svobody a RESPEKTUJÍCÍCH PRÁVA a svobody OSTATNÍCH.

Článek 3 stanov ODS. Členství, ustanovení 8.h) pak uvádí: Člen je povinen: spolupracovat na uskutečňování cílů strany a prosazování jejího programu.

Toto všechno místostarosta Lochman nečiní. Neumožnil ostatním občanům, aby rovněž získali obecní byt za křiklavě výhodných podmínek, mohli ho prodat a zisk si ponechat. Na ostatní se nedostane, ti si mohou zasoutěžit o to, co případně zbude.

Ale ODS to tak jistě nenechá! Pánové Hurda, Pecha, Zeman, senátorka Filipi zjednají pořádek! Pro opakované porušování základních ustanovení stanov strany pana místostarostu vyloučí ze strany. Nemohou přece jinak. Špiní dobré jméno strany. A tak. Věřme jim.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama