Diskuse

Předvolební komunální průvodce pro Prahu 3

Vložit nový příspěvek

Těším se na kandidátku ODS na komunální volby

15.5.2010 16:49 vložil žižkovák

Už bych se rád činovníci Oblastní rady ODS (předseda kmotr Hurda, místopředsedkyně paní Kozaplíková, Mgr. Matušek) seznámil s navrhovanými "zastupiteli" za ODS do komunálních voleb! Rád bych si je dobře "prolustroval" !!!


Reagovat  Reagovat s citací


Podívejte se na kandidátku ODS do voleb 28.-29

15.5.2010 16:30 vložil petr

Masivní kampaň ODS po celé Praze! Vybraní kádři ODS se tváří jako by to byla jejich sebereflexe. Tak pěkně po jednom:
Kádr na 1. místě kandidátky. Ing. Vodrážka. Blbec z Horní-Dolní (výrok o něm předsedy ODS Ing. Topolánka),místopředseda ODS, starosta Prahy 13, mezi známými mládežníky ODS nazýván Ken, bubeník Ken. Patřil mezi ty "vzdělané" z ODS, kteří prohlašovali o návrhu Národní knihovny, že je to chrchel! Dále se o něm psalo v souvislosti s rychlostudenty z Plzně, že také podivně studoval (alespoň nestandardně) na Vysoké škole finanční a správní v Praze v magisterském studiu (spolu s dalšími kádry ODS i z Magistrátu)i s titulem Ing.! To by měli ověřit invegistativní novináři- a ukázala by se nenažranost těchto lemplů na tituly, které získávají jaksi mimochodem, ale tučně zaplacené!!! S heslem "Měníme se v ODS " by měl odtáhnout a ne do Poslanecké sněmovny! Vzhledem k jeho vzdělání je výsměchem, že pan Nečas (alias Počasí ,přezdívka z podsvětí- viz Kmotr Mrázek II, str. 200) tohoto bubeníka navrhuje ve svých "kompetentních"na místo ministra životního prostředí! Vždyť je to Supervůl!!
Na druhém místě kandidátky MUDr. Pavel Bém- psychiatr, kulturní nula- změnil své souhlasné stanovisko k výstavbě Národní knihovny na výrok Pružinského z Hradu, ziskem imunity v Poslanecké sněmovně nebude moc bý stíhán za Opencard (nejlevnější kartička na světě!), za Libeňskou lávku, nikdy se neobjevila jeho neschopnost v řízení při záplavách (tehdy Prahu řídil z primátora RNDr. Igor Němec, dnes dobře uklizený "pracant" ODS. S heslem na bilbordech "Neplýtvat, nezadlužíme město, skromný rozpočet a další plky horolezce ( zadlužili ODS Prahu do dalších období, do roku 2028 předali pitnou vodu Veolině- jen z úplatků se dá jezdit na M.Everest, do Antarktidy- prostě spolupráce s kmotrem Janouškem! A hlůavně jako poslanec PS bude mít imunitu- o to mu v této době jde!
na třetím místě Bc.Jana Černochová, vzděláním prd, starostka MČ Praha 2 V minulém vlebním období nejneschopnější ze zastupitelů ODS, dnes zase schopná všeho! Nedokázala jednat s OS pro privatizaci domů na Praze3. Určitě nebude v PS něco znamenat, pouze loutku klubu. Vzdělání nedostatečné pro práci poslance! Arogantní jednání, nezúčastnila se (ač byly pozvána) jednání pražských OS pro privatizaci bytového fondu. Nezdravě sebevědomá -představuje "politickou kulturu" - to je ale blbost! A srandově vypadá "ženský cit v politice ODS" .
Pětici nových kádrů uzavírá již dnes poslanec PS Jiří Janeček. Jako člen (snad i radní) hlavního města Prahy měl na starosti bytové otázky, nic nevyřešil, nepředložil koncept bytové problematiky. Kó holt když je nenažranej mocí- současně poslanec PS - a nic nestíhá. Neodborník na nic, leda na motorky! To je ten, který s ezúčastnil Dakaru! Holt když je práce jako koníček a penízky mohou být korupční- to je holt život! Vždyť přece se ODS mění, ale jeho ksicht jsme na bilbordech neviděl!
Ale občané vidíte a čtete "výsledky ne sliby", jste občany Prahy, která má záchranku, která pro vás v tomto bordelu komunální hygieny přijede do 7 minut, máme 4. ZOO v Evropě, jsme městem ve střední Evropě s největším počtem herem Play Housů, Casine, prostě otevřeli jsme protor pro hochštaplery všeho rázu, i politického!
Nevolte ODS! Těch Téček, Íček a Počasí (přezdívka z podsvětí pana RNDr.Nečase), smějícího se s otevřenými ústy (zase budu pokračovat v politice (dinosaurus 20 let! a znali jste ho? Jen jednou se sesr.., když měl být ministrem vnitra ve vládě pana profesora"ekonomie" Pružinského). Od té doby jen šedá myš-krysa v politice jako místopředseda ODS!
Občané, když chcete volit ODS, volte její poslance od spodu kandidátky!Vyjma podvodníka na místě č.17 Marka Bendy! a č. 49 dinosaura Matuška, neschopného zástupce starosty na Praze3! Pro takový stav politiky , prováděný ODS- Kmotři, jsem klíči nezvonil! Dnes budu zvonit klíči k odchodu ODS z politické scény!!!! NEVOLIT ODS!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Podívejte se na kandidátku ODS do voleb 28.-29

16.5.2010 16:15 vložil chk

O Vodrážkovi můžeme dalekosáhle teoreticky diskutovat, ale to je asi tak vše. Titulovat se jako Ing. po studiu na podobné "vysoké škole" je však jeden ze signálů, na koho si dát pozor. Dobrý obrázek si však o tomto dříve komunálním politikovi můžeme udělat třeba z jeho nedávného vystoupení v diskusním pořadu na ČT24, kde se ve studiu sešel spolu s čerstvě sesazeným exmístopředsedou pražské ODS (a nechvalně známým starostou Prahy 5) Jančíkem. Vodrážka neustále trval na tom, že Jančíka sesadili jenom kvůli jeho nepříznivému "mediálnímu obrazu", který vytvořili pravděpodobně záludní novináři a který podle něj vůbec nesouvisí se skutečnými vlastnostmi pana Jančíka.
Jinak když už jsme u těch různých kandidátek, tak za ČSSD kandiduje Michal Kucián, bývalý místostarosta Prahy 3 a jeden ze strůjců současného neutěšeného stavu privatizace bytového fondu v naší městské části.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama